Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, ezen szituációba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ezen szituációban mikortól akadnátok ki?

Figyelt kérdés

Barátnőtök elmegy nélkületek a barátaival egy szórakozóhelyre szombaton. Mondjuk azért nélkületek, mert ti nem értek rá, szóval "elengedted".

A barátnőtök megtetszik valakinek, oda akar ülni hozzájuk, piát rendel neki, flörtölgetni kezd vele. Egész este beszélgetnek, táncolni is elmennek.

Mikortól lennél pipa?

Oda engedte ülni úgy, hogy tudta, hogy flörtölni akar vele, flörtölgetett vele ahelyett, hogy egyből lerázza, még táncolni is elment vele. Vagy ez mind belefér mondjuk?


2012. nov. 27. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
addig rendben, hogy tánc fizikai kontaktus nélkül.
2012. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az hogy elmegy vele tancolni szerintem mar nem okes...
2012. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Külön-külön egyik tevékenység sem. Viszont bármelyik válhat azzá egyesével is, attól függ, hogy milyen attitűddel történik mindez.


Mellette példák:

Megengedte, hogy leüljön. Ok, lehet, hogy nem volt hely, meg amúgy is.

Beszélgettek. Lehet, hogy érdekeset vagy hasznosat tudott mesélni a srác. Pl. Abban a szakmában dolgozik, amiben a lány még csak szeretne, vagy vannak közös ismerőseik, vagy abból az országból jön, ami mindig is érdekelte..

Táncoltak. Miért ne. Mindenki szeret mozogni-táncolni, ha pedig egyedül menne a csaj a tánctérre, legalább 20 pasi bepróbálkozna, megfogdosnák.. akkor már inkább egy srác, akit "ismer" és nem akar tőle semmit.


Ellene viszont bármelyik helyzetben, ha a lány többet akar. Ha telibemosolyogja, szemezik vele, számot cserélnek, erotikusan, dörgölőzve táncol...


Szóval én ezek miatt nem lennék pipa. Önmagában kevés a cselekmény ismerete, tudni kellene, hogy hogyan csinálta mindezeket.

2012. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem olyanra gondoltam nyilván, hogy nincs hely vagy ilyesmi.

Megtetszik neki, bepróbálkozik, ami mindkét félnek egyértelmű.

A csaj meg úgy viselkedik, hogy nem utasítja el, kacérkodik vele, szóval élvezi, hogy valaki fel akarja szedni.

2012. nov. 27. 19:11
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem esetem az a lány, aki erre kacérkodóan flörtölgetésbe kezd. Egyszerűen nem az a jellem, akit én barátnőnek szeretnék.


Esetedben viszont még mindig nem biztos, hogy ki kell akadnod. Hogyan váltak el? Történt-e bármi intim dolog, avagy megadta-e a számát, vagy felvették-e egymást FB-n? Ha ezek közül bármelyikre igen a válasz, na akkor pipa lehetsz és csessze meg.

2012. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok, másfél éve van barátom én alapból nem járok a pasim nélkül bulizni egyszer volt csak rá példa és automatikusan visszautasítottam a piát más srácoktól. Szóval szerintem alapból ott bibis a dolog de persze függ attól is h mióta jártok és mennyi önbizalma van a bnődnek.
2012. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Részemről a tánc, már sok lenne.

A beszélgetés is zavarna, ha flört jellegű lenne, nem pedig általános kérdez felelek.

2012. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez egy alapvetően elképzelt szituáció, annyi vonatkozik rám, hogy ahogy én írtam, sajnos kinézem a barátnőmből.

Amúgy nálam ott a bibi, hogy nem érteném, ha egyértelmű a férfi közeledése, miért engedi leülni és meghívatni magát valamire.

2012. nov. 27. 19:17
 9/14 anonim ***** válasza:
jogos az aggodalmad szerintem.
2012. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazából annyi a lényege a dolognak, hogy sosem értettem azt a jórészt női kifogást, hogy önbizalomnövelésnek kell a flört. Elégedjen meg annyival, hogy megbámulják mondjuk, a flörtnél már ő is ludas, hisz egy másik férfinak kelleti magát, aki nem a párja.

Másrészről meg a férfitársaimat nem értem, hogy hogy fér bele nekik, hogy a barátnőjük flörtölget mással.

De hát különbözőek vagyunk.

2012. nov. 27. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!