Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan akinek nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek nem volt leany/legeny bucsuja? Miert nem volt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, nem volt leánybúcsúm, nem akartam, nem volt hozzá kedvem.


Esküvő előtt, kellett egy nyugis nap/este.


A férjem, aznap, elment a legénybúcsújára, én meg elintézem aznap egy-két személyes dolgot, este meg egy üveg borral megnéztem egy jó filmet, majd vettem egy forró fürdőt és aludtam egy nagyot.


Nekem jó volt így, a csajok háborogtak, de én ragaszkodtam hozzá.

2017. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tervezek leánybúcsút. Szimplán nincsenek is olyan jó barátnőim, akikkel lehetne, illetve berúgni egyedül is vagy haveri társaságban is tudok. :D
2017. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk nem volt a klasszikus értelemben, igaz, lagzink sem. :) A férjem elutazott egy hétvégére a legjobb barátaival egy európai fővárosba csavarogni, én pedig a saját barátaimmal elmentem egy másikba. Ugyanolyan kirándulós, mászkálós, röhögős, moderáltan iszogatós hétvége volt, mint bármelyik másik haveros utazás. Az ilyen "húú akkor most igyuk le magunk a sárga földig és közben csináljunk idióta feladatokat" típusú ünnepléstől mindketten rosszul vagyunk, így pedig mindkettőnknek volt egy szuper hétvégéje.
2017. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Valahogy ez a szokás távol áll(t) tőlem. Nyilván azért, mert nem éreztem úgy, hogy a közösségi életem szempontjából óriási változások várnának rám és férjes asszonyként majd aztán be leszek zárva. És nem is úgy lett. Ha valaki nagyon bulizós fajta, akkor ez egy újabb alkalom arra, nekem nem hiányzott, a lagzi az viszont már más tészta, az fontos volt.
2017. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én attól tartok, nem lesz lánybúcsúm, mert sajnos nincsenek olyan jó barátnőim. Nem tudom, hogy kell barátkozni :(
2017. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most szervezek egyet, ahol a menyasszony nem szeretett volna eleinte, mert nem az a bulizós..stb lány. Mondtam neki, hogy nem kell ehhez feltétlen a sablon feladatos, berúgós bulira gondolni. Így a leány búcsú egy közös pizzázás lesz és dumálás. A lényeg, hogy együtt legyünk. Ez még neki is tetszett :)
2017. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt,mert akkor nem voltak nagyon barataim.Egyebkent nem bantam meg es nem sirok ilyen miatt.Örültem hogy a csaladot oasze tudtam hozni az eskuvore,mert azt se volt egyszeru.
2017. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én még nem vagyok házas,

de előre láthatólag nem lesz.

Egyszerűen nincsenek olyan jó barátnőim,

és nem is igénylem a bulizást.

Introvertált vagyok, inkább pihiznék a nagy nap előtt.


21/L

2017. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kis esküvőm volt, a barátok többsége pedig elkopott, mire férjhez mentem. Szóval kevés barátnőm maradt, ők sem ismerik egymást. Amúgy szeretek bulizni, szórakozni, de akkor nem volt kedvem ehhez.
2017. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesnek tartottam.
2017. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!