Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mindenki azt mondja, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja, hogy az esküvő nem azért van, hogy az ifjú pár jól érezze magát, hanem a vendégek szórakoztatása a cél?

Figyelt kérdés
Ti hogy éreztétek magatokat a saját esküvőtökön? Nyilván mindenkivel fogunk beszélgetni, mert azért hívtuk meg őket, de remélem mi is jól fogjuk érezni magunkat!

2017. máj. 13. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Baromság.
2017. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora h..lyeség, hogy csak na!


Az esküvő a PÁRRÓL szól, NEM a vendégekről!

Nekem még nem volt esküvőm, de nem is lesz hagyományos. Utálom a mulatós élő zenét, eszem ágában sincs élő zenét hallgatni az esküvőmön.

2017. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Nos, van benne valami. A párról a naszut szól. Ha nem akartok nasznepet szórakoztatni, akkor ne tartsatok lagzit.
2017. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
50 fős lesz. Olyan embereket hívtunk meg, akiket valóban szeretünk úgyhogy mindenkivel beszélgetni fogunk és szeretnénk, ha jól éreznék magukat. Csak mi is szeretnénk jól érezni magunkat.
2017. máj. 13. 20:28
 5/16 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%

Szerintem ez nevetséges... :D


Az esküvő a párról szól, ne hagyd már magad átcseszni!

2017. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nem kultiválom ezt a hozzáállást.
2017. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem jól magam, de ez az egyéni problémám, meg egyébként se szeretem ünnepeltetni magam, ennek ellenére szerintem normális esetben a párnak természetes, hogy érezzék jól magukat.
2017. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha olyan embereket hívsz meg, akik igazán közel állnak hozzád, akkor nem kell a kettő között választani: rólatok fog szólni, és a vendégek is jól érzik majd magukat. Nem lesz teher a velük való beszélgetés/bulizás. A lényeg, hogy ne változtass semmin (torta, dekor, stb.), csak mert a szomszéd Marika néni szerint hülyeség, és ne görcsölj túl sokat a bakikon, inkább nevess rajtuk. Te szervezed, a ti kedvetek szerint legyen. Ha a vendégek azt látják rajtatok, hogy boldogok vagytok, kiegyensúlyozottak és szeretitek egymást, akkor nekik is jó kedvük lesz.

Voltam már olyan lagziban, ahol minden tökéletesen meg volt szervezve, de az ifjú pár úgy ülte végig az estét, mintha halotti toron lettek volna. Hiába a jó zenekar, senki nem mert felkelni táncolni, mert nem illik bulizni ott, ahol a menyasszony szomorú.

Nálunk voltak apró hibák, de végig nevettünk és hülyéskedtünk mindenen és ez nagyon meglátszott a vendégseregen is. Iszonyatosan jó volt a hangulat.

Szóval csak POZITÍVAN!:)

2017. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
A legnagyobb potyások kedvenc mondása. Általában azé a pár figuráé akik minden rohadt esküvőn ottvannak, nászajándék nix, násztáncpénz nix, és ha nem egyéni fizetés van akkor 20 sör legördul a gigán az este során + rengeteg kaja.
2017. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő a párról szól. Olyan esküvőt szervezzetek amilyrnek Ti vagytok, akkor fogjátok a sajátotoknak érezni ha rólatok szól, ha rátok jellemző. Emellett persze még lehet tisztelni a vendégeket és normálisan hozzájuk állni. Az esküvőnk életem egyik legjobb bulija volt.

28F/esküvőfotós

2017. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!