Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi időt szokott igénybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt szokott igénybe venni a szertartás utáni gratuláció és fotózkodás? Hogyan lehet lerövidíteni ezt a részt?

Figyelt kérdés

A menetrend a következő:

A templomi esküvővel kezdünk 15.00-kor

Erre nagyon sok embert meghívtunk -150-

A polgári esküvőre már csak azok jönnek, akik az étterembe is, ez kezdődik 16.00-kor - 40 fővel.

Sajnos, csak így voltak szabad időpontok. Egy nagy vágta lesz az egész. Nem tudom, hogyan tudnám rövidre zárni a gratulációt, stb. Ha valakinek lenne konstruktív ötlete, megköszönném



2017. máj. 12. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát, én a meghívó átadásakor megkértem volna azokat a vendégeket, akik az étterembe is jönnek, hogy ők mindenképpen csak az étteremben gratuláljanak, mert sajnos kevés idő van a templomi és éttermi esemény között.
2017. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt meg fogom tenni mindenképpen, mégha utólag is. Csak félek, hogy ez nem lesz elég.
2017. máj. 12. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén szólva nem tudom elképzelni hogy odaértek, még akkor sem, ha a szomszédban van.
2017. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alapból egy fél-hàromnegyed órát szoktam javasolni a csoportképekre es a gratulációra, szóval ez így bukta. Egy JÓ vőfély/CM tud segíteni pörgetni és ezzel nyerni némi időt de nem ennyit.
2017. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát a legjobb ha mindenkit meghívsz a polgárira is. Esetleg ha kirendelt a polgári akkor tarthatod a templomkertben.

Akkor nem megy az idő a gratulációkkal és fotózni is ráértek utána.

Különben szinte lehetetlen

2017. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én irtó bunkó dolognak tartanám, hogy meghívnak aztán még annyira sem érnek rá, hogy gratuláljak meg adjak két puszit. Még ha nem is a ti hibátok. Bár valahol az , mert erre mindenképp más megoldást kellett volna találni.
2017. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én is kirendelt polgárival tartanám.. templomkertben a polgári szertartás.. másként lehetetlen megoldani, és nagyon nagy bunkóság em fogadni a gratulációt időhiány miatt
2017. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kirendeltnek terveztük, csak a templomkertben, ahol tartottuk volna, közben más egyházi dolgot szerveztek be, és lemondták a helyszínt. A polgármesteri hivatal messzebb van, mint maga az a hely, ahol fogunk vacsorázni. Az anyakönyvvezető javasolta az éttermes megoldást, csak én sem így terveztem, és borzasztóan bánt nyilván. Elképzelhetetlennek tartom egyelőre én is. Mivel az időpontok már nagyon rég óta fixek, így azon nem tudok tolni. Köszönöm azért mindenkinek, aki írt.
2017. máj. 14. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

esetleg étterem kert lezárt étteremnél?

nincs nagyon jobb ötletem

2017. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is az az ötletem, hogy az étteremben tartsátok. Vagy a templomi elé nem lehet beszúrni a polgárit?


illetve egy ismerős pár aug.20-án házasodott, ők előtte egy nappal letudták a polgárit, szombaton pedig csak templomi volt.


Esetleg, ha az anyakönyvvezető nem ér rá aznap csak 4kor, akkor előtte ketten hétköznap összeházasodtok, és hívtok egy szertartásvezetőt, aki levezet egy látszólag polgári szertartást az eski helyszínén.

2017. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!