Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem túl közönséges ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl közönséges ez az összeállítás esküvőre?

Figyelt kérdés
Csak polgáriká esküvőnk lesz szűk családi körben. Mindenképp olyan ruhát szeretnék, amit utána is felvehetek. Fekete/sötétkék ceruzaszoknyára gondoltam fehér csipkés felsővel valami ilyesmit: [link]
2017. máj. 14. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a felsők már 6-7 éve is iszonyat gagyik voltak. Rengeteg szep ruha van, amit utana is felvehetsz. Pl. Orsay-ban lattam mostansag szep maxiruhakat vagy egyberuhakat jo aron. Ilyen felsoket inkabb ne hordj.
2017. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzést. Nem akarok ruhát venni, mert fehéret utána úgysen vennék fel sehova.
2017. máj. 14. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feherre gondoltam. Van tenyleg sok szep ezerfele szinben 7-8 ezer forinttol :).
2017. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a véleményt, tanácsot.
2017. máj. 14. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De, ez kicsit közönséges. Ráadásul nem igazán alkalmi viselet.

Nekem egy fehér koktélruhám volt, amit utána befestettem kékre. Így ráadásul senkinek se tűnt fel, hogy ez volt rajtam az esküvőn. :)

De ha nem akarod hordani egyáltalán, akkor add el.

Barátnőm a bonprixtől rendelt ruhát, egy héten belül megjött. Esküvő után meg visszaküldte, hogy nem jó a méret, és levásárolta az árát. XD Tud élni a csaj.

2017. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
77%
Hát ez sztem nem megfelelő. Nem vagyok az a mindenhova körömcipőben járó, jade azért egy két eseményt, helyét, alkalmat illik megtisztelni.
2017. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, akkor kicsit más irányba keresgélek tovább.
2017. máj. 14. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon proli.
2017. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Közönségesnek nem mondanám, de hogy nem alkalomhoz illő és kicsit "proli" hatású, főleg a menyasszonynak, ha jól értem, az biztos. Ez inkább utcára vagy buliba való.

Ha már úgyis fekete vagy sötétkék szoknyát veszel, és nem teljesen fehérben vagy, akkor miért olyan fontos, hogy fehér legyen? Inkább vegyél egy szép, elegáns nem fehér nyári ruhát, azt fel is tudod venni később is és mégiscsak elegánsabb. Mert ha már nemcsak fehérben vagy, akkor már nem a "hagyományos", szóval ennyi erővel vehetsz fel lilát meg kéket is.

2017. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen felsőt szépen is csinálni, de ez egy kínai szar. Még így képen is nyomi, de élőben igazán prolis lenne.
2017. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!