Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vendégként ez a ruha megfelelő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vendégként ez a ruha megfelelő?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretek ruhákat hordani, de csak szűk, testhezállót.. Azt pedig esküvőre nem illik.. Életemben egyszer voltam esküvőn, még gyerekként. Most pedig hivatalos vagyok kísérőként (párom unokatestvérének a lagzija). Szerintetek ez a ruha megfelelő lesz? Templomban lenne rajtam blézer, hogy a vállam takarja. Igazi falusi lagzi lesz, így nem akarok semmi szabály/szokást megsérteni.

21L



2017. máj. 14. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Meg.
2017. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Persze, tökéletes, a másik szín is tök jó belőle ;-)


(én voltam már néhány lagziban az elmúlt években, fehér színű ruhán kívül szerintem bármit szabad, ami jól áll, kényelmes, és lehet benne mulatni ;-))

2017. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Eskuvore en inkabb a pasztellszinut vennem, de ha mindenkepp fekete kell akkor vegyel fel hozza valami szines kiegeszitot, vagy a blezer legyen valami vilagosabb szinu. Esetleg egy szines ov vagy egy szines selyemsal es teljesen megfelel. Teljesen feketeben inkabb ugy mennek, hogy megkerdezem a csaladot, sokan nem szeretik ha valaki fekete ruhaban van, mert elvileg nem illik. Mondjuk en kb letojom, az egyik baratnom egy ekkruszinu ruhaban jott az enyemre (az enyem is olyan szinu volt, es nem valodi menyasszonyi ruha, hanem egy egyszerubb selyemruha volt) de elotte megkerdezte, nem zavar-e . Termeszetesen nem, de azert jolesett, hogy megkerdezte. Viszont azt sem art tiszteletben tartani, hogy esetleg a menyasszonynak lehetnek kivansagai, esetleg elkerulendo, hogy a csalad megszoljon, mert sajnos ezt nem lehet kivedeni. Ha be szeretned biztositani magad ez ellen, akkor kerdezd meg. Ha mast nem, a parodat, akinek a csaladjaba mesz. Nem tudhatjuk, mennyire vannak oda a hagyomanyokert, es mennyire nem. Elmeletileg 3 szin nem ajanlott egy eskuvon vendegkent : feher, fekete, piros.
2017. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha falusi lagzi lesz, akkor fekete ruhat ne vegyel fel. Nem temetesre mesz.
2017. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép, és esküvőre tökéletes választás. :) Talán én valami világosabb színt választanék.
2017. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem ez rendben van.
2017. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

"Ha falusi lagzi lesz, akkor fekete ruhat ne vegyel fel. Nem temetesre mesz."


Voltam már 300 fős faluban esküvőn, ahol eléggé élnek a hagyományok és egy csomóan voltak feketében (fiatal lányok is, nem csak öregasszonyok).

Amúgy a ruha jó, de szerintem inkább az a baja, hogy kicsit rövid, így kép alapján. De felpróbálva lehet, hogy jó.

2017. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a ruha sötétkék, nem fekete, de lehet én látok már rosszul.. Világosat azért nem szeretnék, mert egyrészt a mindennapokban is sötéten öltözködöm. Másrészt fehér a bőröm, fekete a hajam így a világos ruha nagyon furán mutat rajtam. Mármint értitek.. világos ruha csak jobban sápadttá tesz.

A blézer pedig halványszürke.

Köszönöm a válaszokat! :)

2017. máj. 14. 11:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csinos ez a ruha! És szerintem is kék ;)
2017. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó az,nekem tetszik.:)

20/L

2017. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!