Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ahogy kozeledik az eskuvo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy kozeledik az eskuvo idopontja, egyre inkabb elbizonytalanodok, normalis ez?

Figyelt kérdés

Alig 1 ev jaras utan kerte meg a kezem, boldogan mondtam igent. Utana osszekoltoztunk, kituztuk az idopontot, lefoglaltuk az ettermet, elkezdtuk osszeirni a meghivottak listajat, izgatottan keszulodunk, pedig csak jovo majusba lesz.

Azonban kezdek megijedbi magamtol...Miert gondolok arra neha, hogy talan nem is kellene hozzamennem, talan nem is o nekem az igazi, mikor elotte semmi sem volt biztosabb a vilagon?

29N


2017. máj. 17. 07:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5# ez akkora ökörség. A vallásosokat ne keverjük ide, ők ha nem működne se válnának el. Egyébként esküvőről majd azután kellet volna szót ejteni hogy együtt élnek egy éve. Nem úgy, hogy el se szállt a rózsaszín köd de majd mire lesz az esküvő már egy éve és x hónapja élnek együtt.
2017. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok van olyan vallásos ismerősöm aki elvált

és tényleg nem arról van szó, hogy jaj most a vallás jaj de jó meg minden, hanem azt, hogy ők speciel úgy választanak és az esetek nagytöbbségében működik. Több jól működő nem vallásos házasságot láttam mint vallásosat, pedig az ismerőseim egyik fele az a másik meg nem. És nem ott sem az történt, hogy az egyik fél teljesen behódolt vagy hülye lenne...

van olyan ismerősöm, aki szinte együttélés nélkül házasodott, de nem vallásos. Azért mert más országban dolgoztak előtte, de ez szerintem a ritkább.

A rózsaszín köd meg egy hormon gyakorlatilag ami nem képes 2 évig termelődni, szóval 1 év 8 hónap doszt elég, hogy már lássák egymás hibáit. Nem arról van szó, hogy nem fognak együtt élni, hiszen már együtt élnek. Nem kamaszok már, valószínű tudják, hogy mit akarnak egy társban és mi az amit nem tudnak elviselni.

Amúgy szerintem mondhatjuk, hogy egy év kell, hogy megismerj valakit, de akkor is maradnak még rejtett dolgok. Arról nem is beszélve, hogy egy nő gyerek után eléggé meg tud változni. Azt hogy próbálod ki? Arra semmilyen támpontot nem nyújt az előtt együtt töltött év.


És hozzáteszem én is azt az utat választottam, hogy együtt éljek a társammal mielőtt összeházasodnánk, de bármit is teszel egy kapcsolat zsákbamacska, nem feltétlen hozz sok újat az együtt lakott tizenharmadik hónap mint a tizenkettedik.


Szóval szerintem addig is együtt fognak élni egy évet, most hogy az nem kettő az esküvőig, hát most na...

2017. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mármint több jól működő vallásosat láttam mint nem vallásosat
2017. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek a házasságban, többnek is tartom mint egy papírt, bár most nem ez a kérdés. Azt viszont sose értettem, hogy egyesek miért szarnak be tőle, mikor ha aztán egyszer kiderül, hogy hát mégse jó, akkor el lehet szépen válni, mindenki folytatja a maga útján és ennyi. Érdekes, a gyerekvállaláson nem szoktak ennyit parázni ebből a szempontból az emberek, pedig az aztán tényleg végleges és örökre összeköt a másikkal, akkor is, ha utána az derül ki, hogy a másik egy sorozatgyilkos.
2017. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az együttélés hosszúsága csak abból a szempontból fontos, ha a felek valamelyike megalkuszik, mindenféle kompromisszumokat köt. Egyébként elég hamar kiderül két felnőtt embernél, hogy egy irányba tartanak-e és alkalmasak-e a közös életre. Hosszú évek után csak akkor van tré, ha valaki olyat nyelt le, olyat "szokott meg", ami marhára nem volt ínyére és egy idő után egyszerűen kiütközik, hogy ő vagy a másik félnek ezt vagy azt a dolgát nem bírja tovább, vagy azt az életmódot, amit élnek. Csak addig reménykedett, hogy elmúlik, megváltozik, megszokja, jó lesz az, majd lesz valami, csak hát ez sose így történik, ezért kell az egész előtt nyitvatartani a szemet, márpedig sokan pont fordítva csinálják. Először behunyják, mindenen átnéznek, jó lesz az, nem zavar, megszokom, ő meg leszokik róla, megoldjuk stb. aztán egy idő után már kinyitják a szemüket és elkezdi egyre jobban bökni a probléma...
2017. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!