Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segitség, ti már éreztétek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség, ti már éreztétek ezt?

Figyelt kérdés
A párommal idén lesz az esküvőnk, nagyon szeretjük egymást, viszont mindkettőnknek borzalmas a családja! Az enyémek az élő fába is belekötnek, kritizálnak, sőt ellenzik az esküvőt a kapcsolatot, mindent, a párom családja meg egyáltalán nem tud viselkedni, folyton szégyenkezünk miattuk, és rettegek az esküvő lezajlásától, hogy mi lesz ha ez a két család összekerül. És igen, muszáj megtartani az esküvőt, mert már rég megszerveztük és egy ideje kezdtek jlyen szélszőségesek lenni mindkét oldalról. Nagyon parázok, volt már valaki ílyen helyzetben, higy két "volomd" családot kellett elviseljen az esküvőn? Hogy zajott le? 28 L
2017. máj. 20. 14:35
 1/7 A kérdező kommentje:
* "bolond"
2017. máj. 20. 14:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán túl lesztek rajta, egy napról van szó. Popcorn-t vigyetek, nézzétek a műsort és kb. ennyi.
2017. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Á dehog 1 nap, az előkészületek meg az utóhangok, kritikák jajveszékelések... már most ráz a hideg az egésztől:( nem így képzeltem el kiskoromban:(
2017. máj. 20. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz olyan nagy gáz. Szépen elkerülik egymást, lesz jópár esküvői kép erőltett mosollyal és ennyi. Szándékosan egyik szülő sem fogja tönkre tenni a gyerekük esküvőjét.
2017. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj igazad legyen:(
2017. máj. 20. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Valósítsátok meg azt az esküvőt a pároddal!

Ez az élet rendje.

Olyan szörnyű nem lehet az a két család, hiszen most is együtt vagytok ti ketten.

Maradjatok is!

Ha már a kezedben van a szabadítólevél = házasságlevél, akkor minden könnyebb lesz.:-)

Sok boldogságot!

2017. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt a helyzetem a második feleségemmel, hogy a szüleink sohasem találkoztak. Az oka most nem fontos, de az még hozzáadódott, hogy én nem akartem házasságot, egyszer elég volt. A második feleségem se ragaszodott hozzá, de a mamája nagyon. Idős szülei voltak, és a mama feltétlenül tudni akarta, hogy a harmincéves lánya elkelt. Belementem, de azzal a feltétellel, hogy nem lesz nagy esküvő. A közös barátaink voltak a tanúk, más nem volt ott. A házasságkötő teremhez fölfelé menet a lépcsőfordulóban volt egy büfé, a hűtőpultban szép stiffoldert láttam. Megkérdeztem, meddig van nyitva, de megnyugtattak, így a 10 perces "szertartás" után lefelé menet vettem meg a pár vastagkolbászt. Otthon kényelmesen, négyesben megebédeltünk. Anyám egy félévvel később jött rá, véletlenül, eléggé meg volt sértődve, de megmondtam neki, hogy senki nem volt ott, úgyhogy aránylag hamar beletörődött. A feleségem szülei soha, egyetlen szóval se említették az egészet. Anyósom gyakran mondta, hogy a legjobb veje vagyok. A feleségem egyke.

Ennek vagy 28 éve, együtt vagyunk.

Szóval meg lehet úszni így is, de azért nem ajánlom.

2017. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!