Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztétek már úgy, hogy miden...

Éreztétek már úgy, hogy miden próbálkozásotok, és az összes lelki erőtök latba vetése ellenére isten a segítség helyett, inkább folyamatosan keresztbe tesz nektek?

Figyelt kérdés

Ti mit tesztek ilyenkor? Mire gondoltok, mi az ami erőt ad hogy mégis kitartsatok és csakis a célra koncentráljatok?

19/F


2010. jan. 31. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez biztos hülyén hangzik,de arra hogy minden völgy után dombnak kell jönnie..cska ki kell várni,addig meg teszem a dolgom. Sokkal elviselhetőbb igy,minthogyha azt hajtogatom magamnak mennyire szerencsétlen vagyok,mindig igy marad stb.. (tapasztalat)
2010. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit teszek?

Nem istentől várom a segítséget... Én önmagamban hiszek - hidd el, sokkal könnyebb!!

2010. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A sok kudarc, baj megerősíti az embert. Nekünk saját magunknak kell keresni a kiutat, a megoldást hidd el. Ne azt hajtogasd, hogy már megint nem sikerült, hanem azt, hogy sikerülni fog. Megtudom csinálni!
2010. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igenis, CSAKAZÉRTIS sikerülni fog!
2010. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen isten?
2010. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen én is így érzek

a Kurvä Istenit

21/f

2010. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én más célt keresek vagy talán más oka van annak, hogy nem sikerül.
2010. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a Kommenteket:)
2010. febr. 1. 12:50
 9/10 anonim válasza:

Isten mi? Tökömet...


Ha egyáltalán van isten, akkor hótziher, hogy legalább három van, mert egy biztosan nem tudna velem így kib*szni.

2010. febr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolóval egyetértek, legalább 3-nak kell lennie és mind a 3 aktívan "közreműködik" abban, h ne sikerüljön semmi. én legutóbb mindent kipróbáltam, mantráztam, a vonzás hatalma volt minden, amiben hinni tudtam és az a vicc, h jól is indult, de végül mégis fejre estem, amit nem tudok feldolgozni.


kérdésedre válaszolva, nekem semmi nem tud most erőt adni, úgy tűnik, h én nem azért vagyok, h leküzdjem a nehézségeket, hanem, h belepusztuljak. egész életemben így fog maradni, mert nem erősödtem semmit, annak ellenére, h nem vagyok már fiatal.

2010. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!