Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szép kültéri esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szép kültéri esküvői helyszínek vannak?

Figyelt kérdés

Kb 50 fő lenne meghívva. A szertartás lenne kint, utána egy vacsora valamilyen étteremben. Szívem szerint kimennék egy erdő közepére egy tisztásra, de lesznek nagyszülők is, akik nem nagyon tudnak gyalogolni, ezért mindenképp az kéne, hogy kocsival megközelíthető legyen, és lehessen székeket szerezni, hogy tudjanak ülni a szertartás alatt.


Illetve az anyakönyvvezető kimegy bármilyen helyre, vagy meg van szabva valamilyen keret?


A helyszín földrajzilag annyira nem lényeges, valamilyen szép, természetközeli hely a lényeg. (Pl a Bledi tó tökéletes lenne, csak az ugye nem Magyarországon van)



2017. jún. 4. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Első körben megírnád, hogy hol laksz illetve egy vonzáskörzetet, hogy meddig ajánljuk helyet? Elég tág így a lehetőség, mert lehet te debreceni vagy én meg ajánlok neked egy pécsi helyet, hogy a realitás talaján tudjunk maradni. Nem hinném, hogy a nagyszülők díjaznák azt, hogy 5-10 órát kéne utazással tölteni+szállás. Vagy tényleg ennyire mindegy?


Ami az anyakönyvvezetőt illeti én úgy tudom, hogy ahol bejelentkeztek, ott lehet abban a körzetben esküvőt tartani(nagyjából ez a lényeg). A másik, hogy nem biztos, hogy kiviszi a területre az anyakönyvet, de van olyan lehetőség, hogy bent aláírtok és kint egy formális szertartás keretében újra aláírtok.

2017. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

"Illetve az anyakönyvvezető kimegy bármilyen helyre, vagy meg van szabva valamilyen keret? "


Van, aki vállalja a kitelepülést plusz pénzért, de nem mindenki. Ezt csak az illetékes hivatalban tudják megmondani pontosan, mert nincs rá szabályszerűség, hogy mi alapján vállalják. De azért számíts arra, hogy a szűkös időkeretből adódóan túl távolra nem szervezhetsz.

2017. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tényleg teljesen mindegy a helyszín. Egyébként Pesten lakunk, de a rokonság szerte az országban (Pécs, Nyíregyháza, Gyöngyös). Ami megtetszik, ott lesz :)
2017. jún. 4. 13:00
 4/13 anonim ***** válasza:

Keress a környéken arborétumot, angolkertet, kastélyt parkkal, nyári tábort, stb. Tényleg jó lenne legalább a megyét tudni.

Gondolj arra is, hogy akiket meghívtok, azok mennyire tudnak utazgatni. Akár anyagi, vagy egészségügyi állapot miatt is sokan fogják lemondani, ha 220 km-t kell menni.

2017. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek Tatára az Angolparkba! Nagyon népszerű, jóval előre kell foglalni.
2017. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A nagyszülők tudnak utazni, azzal nincs probléma.


Viszont a kérdést valószínűleg nem jól tettem fel. Voltam egyszer a Tatai öreg tónál, láttam kb 15 friss házaspárt, valami rettenes giccsparádé ment ott, olyat semmiképp nem szeretnénk. Tehát valamilyen kevésbé felkapott, kevésbé forgalmas, egyáltalán nem giccses helyre gondoltunk, ezért mondtam az erdőt példának.

2017. jún. 4. 13:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Ami eszembe jutott még, az a kastélyszállók. Ezeknek azért van nagy kertjük is és talán némelyik erdős résszel is rendelkezik.


Vagy szilvásvárad, apci tó. Víztározó? pl a budai hegyeknél a filozófiai kert, kaposvárnál a deseda-tó amit így hirtelenjében ismerek és szép a környék

2017. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
www.potykato.hu Kecskemét mellett, erdőben van, de autóval is jól megközelíthető. Varázslatos környezet, mi itt házasodtunk tavaly, tökéletes választás volt minden szempontból :)
2017. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Babérliget Kúria! képek itt: [link]
2017. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok kastélynak van szép parkja, és legtöbb helyen van polgári szertartásra alkalmas terem, vagy külső helyszínen is vállalják az esketést. Sőt a vacsora is helyben megtartható. Viszont hamar kell lefoglalni a helyszínt, mert általában népszerűek.


Nézzétek meg Gárdonyban a Pálmajori pihenőparkot, a tóparton volt egy ismerősünk fogadása vagy Fehérvárcsurgón a kastélyt.

2017. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!