Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülhet egy Dalaarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet egy Dalaarna esküvői ruha?

Figyelt kérdés

2017. jún. 5. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dalaarnát 100 ezer alatt használtan sem láttam, és állítólag ez töredéke az eredetinek. Úgyhogy hatszámjegyben kell gondolkodni szerintem hosszú ruhánál, és nem egyessel fog kezdődni.
2017. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
500.000-nél kezdődnek. Használtan 250-300.000 körül szoktam látni.
2017. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm járt náluk (2 éve talán), régi kollekciós ruhát kevésbé drága anyagokból állítólag 180-250 között ki tudtak volna hozni neki, de az átlag 250-350 fölött van. Ha használtan vennéd, mindenképpen fűzesd/fűzd be teljesen, hogy lásd, hogyan áll, mert a daalarna egyik nagy előnye, hogy teljesen rávarrják arra, akinek készítik, ha nagyon furán áll, mert annyira különböztök, azt lehet, hogy egy varrónő sem tudja már jól rádigazítani.
2017. jún. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
enyém 400 lesz, semmi extra nem lesz rajta, de nagyon szép
2017. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
200-600ezer közöttiek, használtam is 100 de inkább 200 körül vannak.
2017. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!