Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül kb egy esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül kb egy esküvői fotós, úgy, hogy csak a szertartást, az utána lévő családi fotózódást, illetve a páros fotózást kérjük?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltuk, hogy ne legyen ott a készülődésnél és a lagzin se a fotós.


Illetve kb mennyibe lehetne kihozni egy 30-max 40 fős esküvőt összvissz?


2017. jún. 10. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A fotós és az esküvő ára is nagyon sok mindentől függ.


Fotóst attól függően, hogy mennyire hobbi vagy profi, vidék vagy Bp kb 80-150 között kapsz (természetesen felfelé a csillagos égig mennek az árak, ha valami neves fotóst kérsz fel).


Az esküvőre gyakorlatilag nem lehet árat mondani, ott annyi a változó, attól függően, hogy hol, mi van benne, hogy a fél milliótól (nagyon fapad) a több millióig terjedhet egy sima 30 fős esküvő is.

2017. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi szertartás-csoport képek-kreatív fotózás hármasra fizettünk 60 000 forintot. És nem kínos, beállított képek lettek. Igaz nálunk az ár is szempont volt, mivel a férjem külföldi, így 2 esküvőnk volt és az itthoni volt a kisebb.
2017. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
60k az nagyon nagyon jó ár, elég kevés a jó fotós aki ennyiért dolgozik manapság.
2017. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Hát nem tudom. Attól, hogy nem kell ott lennie végig, neki az a nap kiesett. De kérdezzetek meg egy fotóst aki szimpatikus. Amúgy jó nagy hülyeség, hogy a lagzin ne legyen ott, de ez csak az én véleményem. Az ilyen kérdésnek meg, hogy mennyibe kerül egy lagzi, annyira de annyira nincs értelme.
2017. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Főváros melletti agglomerációban lakom, környékbeli fotósokat kerestem, eddig 5-6 árajánlatot kaptam ugyanilyen feltételek (tehát kreatív + szertartás) mellett 30-50 ezer között. Örültem, mert lélekben fel voltam készülve a 100+ ajánlatokra.


Az esküvő ára tőletek függ. Ennyi főre ki lehet hozni pár százezerből de milliókból is. Ha sok mindent magatok csináltok, jó a ruha használtan is, nem étterembe mentek, hanem ti főztök, dekor saját készítésű, stb, akkor 2-300 ezer alatt. Ha hintózás, Dalaarna ruha, puccos éttermezés, több tonna pia, süti és torta, akkor 1 millió felett is.

2017. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbben vagy nem vállalnak rövid rendelkezésre állással esküvőt főszezonbeli szombatokra vagy nem (sokkal) kevesebbért mint amennyibe egy egész napos kerül. Általánosságban elmondható, hogy aki 150.000 Ft alatt fényképez esküvőt annak vagy megfelelő felszerelése, vagy azt használni képes szaktudása, vagy megfelelő céges háttere és ezáltal számonkérhetősége nincs, vagy nyeresége. Persze lehet mondani, hogy kezdő, vagy, hogy nem ez a főállása, de higgyétek el, hogy csak rosszul járhattok ha Olcsó Jánosra bízzátok az esküvőtök megörökítését.
2017. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként egy okosan szervezett középkategóriás esküvő 100 fővel 2-2,5M Ft ma Magyarországon, ebből kiindulva 30-40 Fővel megúszható 1,5-ből a dolog (mert a ruha, a fotós, a zenekar/DJ,a CM,az öltöny és még egy rakás költség független a vendégek számától). Lehet kevesebből, de koránt sem biztos, hogy érdemes.
2017. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyanezekkel a paraméterekkel kértem a héten árajánlatokat. 35-50 e Ft között mozogtak az árak. Észak-Pest megye.

Szerintem is felesleges azt kérdezned, hogy mennyibe kerül egy esküvő, mert tényleg annyi de annyi mindentől függ. Írjátok össze Ti mit szeretnétek. Kérjetek be több árajánlatot, és akkor írjátok egy költségvetést. Aztán kezdődhet a szervezés :)

Sok boldogságot!

2017. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván le kell pontozni akinek rálátása is van mert ez a munkája, de igazatok van: bízzátok csak rá egy magát profiként hirdető középiskolai informatikatanárra a nagy napotok megörökítését szerződés és számla nélkül, mert úgy olcsóbb. Aztán ha az illetőt megfogja a NAV, vagy elveszíti a képeiteket mert fillérekből dolgozva nem telik olyan felszerelésre amely képes kiszolgálni egy ilyen adatbiztonság szempontjából kényes területet akkor majd emlékezzetek ezekre a sorokra. Biztosan fenomenális képeket fognak készíteni rólatok 30-50e Ft-ért, miközben a fotósnak - ha megfelelő felszereléssel, adózva dolgozik- ennél a tiszta KÖLTSÉGE több egy ilyen megbízásnál.
2017. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jajj utolsó, nem kell a pontozáson besértődni... Egy másik kérdésnél volt, aki bemásolta a kérdésre vonatkozó aktuális jogszabályt és azt is lepontozták.

Viszont azt fogadd el, hogy mivel nem vagyunk egyformák, nem mindenkit érdekel a fotózás és az sem, hogy az esküvőjén milyen képek lesznek. Engem is hidegen hagy, hogy lesz-e fotó vagy nem lesz. Nekem bőven elég pár kép a családdal, aztán kész. Nem vagyok oda ezekért a mai esküvős fotókért. Másnak meg az az álma: nyilván ő meg fogja fizetni.

2017. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!