Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki találta ki, hogy "csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki, hogy "csak akkor megy férjhez a lány, ha kap X lájkot"?

Figyelt kérdés

Ki találta ki ezt a hülyeséget? Honnan jött ez?

Hol lakik, aki ezt elkezdte? Csak engem idegesít borzasztóan?



2017. jún. 28. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván akkor is férjhez fog menni, ha nem kap elég "lájkot". xD Akkor meg mi a gond? :)
2017. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
1 Akkor mi értelme?
2017. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Olcsó lájkvadászat. Mert tudják, hogy van valaki, aki komolyan elhiszi, és lájkol. Mint ez az "apu megígérte, hogy vesz nekem egy iPhone-t, ha elérem a 25 lájkot".
2017. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Az én nejemnek is volt, előtte nem nagyon láttam, de tippre nem az Ő barátnői találták ki, Ők is látták valahol, de unatkoztál már máskor is annyira, hogy ezen idegeskedj? Elhiszem, hogy savanyú a szőlő és Téged a kutya nem fog feleségül venni/hozzád menni soha, de azért kereshetnél valami picivel értelmesebb elfoglaltságot is mint, hogy ezen gondolkozz. Engem egyébként egyáltalán nem idegesít. Mindig lájkolom is, nem azért mert ha nem, akkor nem mehet majd férjhez, hanem mert sz4r arc aki nem teszi.
2017. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért annak mi értelme volt/van, hogy akkor mehet csak férjhez ha eladta a csokor petrezselymet? Idióta "feladatok"mindig voltak vagy lesznek.
2017. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, értsd már a poént.

Lánybúcsún találták ki a barátnői. Értelmetlen, az oké, de ők biztosan jót szórakoznak rajta.


21/L

2017. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Fuuu pont ma láttam én is egy ilyen képet megint...

Nagyon irritáló, annyira de annyira gyerekes. Ja és borzasztó gagyi.


F

2017. jún. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ejj, de be lettem oltva. :(

Kakiarc vagyok, sose kelek el, és még humorom sincs. Jó... :D


Még jó, hogy egyik sem kell, hogy legyen 10 macskám. <3

2017. jún. 29. 07:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #4. En iden ferjhez megyek, igaz nincs facebookom de masebol mar lattam ilyet es nem tudtam mire velni. Annyira irritalo es gyerekes. Beteg aki ilyet kitalal. Felrugnam oket a holdig. En tuti nem egetnem magam ennyire :D es ha lenne facem tuti nem kedvelnem, mert annyira gyerekes es ostoba, szanalomra melto like vadasz poszt hogy az en pofamrol inkabb lesulne a bőr ha a helyükben lennék. Csak azert is odairnam hogy ha "ettől függ" ne is menj ferjhez :D nagyon gaznak tartom azokat az embereket akik kozossegi oldalakon elik az eletuket, legyen az face, insta stb. Inkabb leszek sz@r arc eletem vegeig a parommal egyutt 😄
2017. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#9: Aki itt gáz az te vagy. :)
2017. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!