Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre kell pénzt adnom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre kell pénzt adnom, ha csak kísérő, plusz 1 fő leszek? Nem ismerem a párt.

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vacsorára/lagzira is hivatalos vagy, akkor, illik.


Hiszen attól, hogy kísérő vagy, Te is fogsz enni, inni.


Ezt úgy szokták csinálni, hogy a meghívott vendég ad nagyobb összeget a kísérő miatt is, azt pedig rajtatok múlik, hogy hogyan osztjátok el egymás között).

2017. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ui. amikor úgy mentem a párommal, hogy ő csak kísérő volt, nem ismerte a párt, akkor nem vártam el, hogy ő adjon ajándékot, akkor én adtam magasabb összeget kettőnkért.
2017. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben vagyok most, egy kis jelképes összeget adok,ami talán fedezi az ételfogyasztásom a párom ad többet.
2017. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Hat en a multkor voltam kiserokent lagziban, senkit nem ismertem, csak baratomat, akivel friss ismeretseg volt, tulajdonkeppen aznap mondtuk ki eloszor, hogy mi egy par vagyunk. En akartam a menyasszonytancba szimbolikus osszeget adni, de a parom szerint ez nem elvarhato, hisz o hivott meg engem, es o fedezte mindkettonk reszet.
2017. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nászajándék összetevöi:

- amit az ifjú párnak szánsz. Ez akár nulla is lehet.

- ami a te és kíséröd becsült fogyasztása (ebbe az esküvöi díszítést, zenét, stb. is számítsd bele, végülis nem a McDonaldsnál vendégelnek meg)

2017. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Xebulon válasza:
0%
Én ilyenkor egy üveg mézt feltöltök 100-200 Ft-okkal, néhány ezer forint értékben. Vicces ajándék, nem kerül sokba.
2017. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Elég hülye dolog pénzt adni ha nem törvényileg kötelező. Nem más mint egyszerű pénzkidobás.
2017. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen a viszonyod azzal, akit "kisérsz", de én úgy gondolom, hogy neki kell úgy adnia nászajándékot, hogy figyelembe veszi, hogy nem egyedül meg. Főleg hogy te nem is ismered őket, gondolom csak a "kisért" miatt mész...
2017. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cnp ***** válasza:
Hûlye dolog az a méz Xebulon... ennyivel nem lehet meguszni, az mar hatalmas pofatlsnsag! Adj normalis erteku ajandekot!
2017. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!