Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy választanátok ruhát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy választanátok ruhát a koszorúslányoknak ha az egyik közülük molett?

Figyelt kérdés

7 koszorúslànyom lesz az esküvőn.

Egyforma ruhába szerettem volna őket de az egyik barátnőm elèg molett alkat.

Nem tudom, hogy oldjam meg. A lànyok zöme màr rábólintott egy ruhára viszont az nincs olyan nagyobb méretben.

Nézegettem nagyobb méretű ruhákat is de az meg a lányoknak nem tetszik.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás. Tudnátok segíteni?


2017. júl. 4. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű probléma. Nagyon ragaszkodsz ahhoz, hogy teljesen egyforma ruhában legyenek? Az a megoldás nem tetszik, hogy hasonló stílus, egyforma hossz és szín, de különböző szabású ruhák?

Vagy varratni nem lehetne a molett barátnőnek? Ha egyszerűbb szabású ruha, akkor nem annyira drága.

Nem tudsz képet linkelni a ruhákról?

2017. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a kinézett ruha egyébként tetszik a molett barátnőnek is (tehát nem előnytelen neki, szabása neki is jó), csak méret nincs, akkor varrónővel kell beszélni és megvarratni azt a ruhát, igaz az lehet többe fog kerülni.

Vagy pedig újratervezés...

2017. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább az egységes kinézetre, egységes színre törekednék, mert 7 nőnek nagyon más a testalkata, egy bizonyos fazonú ruha valószínűleg nem mindenkinek áll egyforma jól és akkor mi alapján döntöd el, hogy a vékonyabb vagy a ducibb barátnő érezze magát jobban?


Ha az én esküvőm lenne, akkor inkább arra figyelnék, hogy találjunk közösen egy olyan SZÍNT, ami mindenkinek megfelel és ha valakinek épp az A-vonalú ruha előnyös, akkor abban, a másik ceruzaruhában, a harmadik földi érőben stb.-

Az egyforma csokor, egy-egy teljesen egyforma kiegészítő (pl. szalag, öv, bross, bizsu stb.) tovább tudja növelni az egységes összhatást anélkül, hogy bárkinek fel kelljen húznia olyan fazonú ruhát, ami neki nyilván nem áll jól.


Mivel úgyis én fizetném ilyen elvárások mellett természetesen a koszorúslányok öltözetét is, esetleg tényleg az is megoldás lehet, hogy első körben a szalont kérdeznénk meg, hogy vállalnak-e ugyanolyan fazonú (vagy nagyban hasonló, esetleg hosszabb, bővebb stb. fazonú ruhát megvarrni), ha erre nincs lehetőség, akkor külsős varrónőt.

2017. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így lenne, 3 nádszál S-es magas lány, és egy XLes extra alacsony.. én őt választom tanúnak, így másik ruhában lesz, nem fogja kellemetlenül érezni magát. Meg amúgy is szeret szervezkedni, szerintem jól döntök, annak ellenére, hogy nem ő áll legközelebb hozzám.
2017. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én két megoldást javasolnék:


1) varrassatok ruhát, mondjuk a kiválasztott darab alapján. Olcsóbban is kijöttök belőle, mint vmi koszorúslányruha-üzletben, és olyan méretben varrathattok, amekkorában akartok.

2) nem lesz tök egyforma a ruha, csak a szín, és mindenkin más fazon. Az is ugyanolyan egységesnek és stílusosnak fog tűnni.

2017. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az a legjobb szerintem, ha egyszínű ruha lesz, de különböző fazonú mindenkinek. biztos hogy nem fog ugyan az a ruha 7 különböző emberen jól állni.
2017. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem ragaszkodnék az egyforma ruhához. Fölöslegesnek tartom. Legyen egyféle szín, aztán kész.
2017. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!