Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek van ennek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ennek így értelme?

Figyelt kérdés
3 éve házasodtunk össze párommal, csak mi és a 2 tanu. Aztóta már megszületett a kisfiúnk is. Engem mindig is bántott, hogy nem volt templomi esküvőnk. Arra gondoltam, hogy jövő nyáron megtartanánk, olyan 15-20 fővel. Szerintetek nagy hülyeség lenne?

2017. júl. 4. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Jézusom már, ezek a mai kérdések...


Tényleg attól teszed függővé, mi mit mondunk?


Legyen templomi esküvő, ha te és a párod akarjátok. Hogy jövünk mi ide?!

2017. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Vegyél egy mély levegőt és vedd be a gyógyszered! Van önálló gondolatom, nem ti döntitek el, csak a véleményre vagyok kiváncsi.

Ha pl megkérdezed a barátnődtől, hogy jól áll-e egy ruha és ő azt modja, hogy nem , akkor nem veszed meg? Valószínűleg de, viszont kíváncsi voltál más véleményére is.

2017. júl. 4. 15:58
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ordas nagy hazugság minden egyházi esküvő, ahol a felek nem szüzek.
2017. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme, ha titeket boldoggá tenne.
2017. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vallási meggyözödésetektöl függ.
2017. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rendben van. Szerintem egy nagy időpazarlás az egész esküvő dolog. Egyszerűbb tartani egy nagyobb házibulit. Plusz amit hisznek az emberek, hogy miért is fontos az esküvő (nem az) és mennyire oda vannak érte egyesek, attól hányok. Akit érdekel olvasson utána a sok szennynek, amit művelt bármely vallás, hogy miért is alakultak és hogy mi a céljuk. Természetesen tarsd meg az esküvőt, ha neked örömet okoz. De nekem örömet okoz egy lekváros kenyér is, szóval eszem is egyet.
2017. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs értelme, pláne 3 év után egy templominak is. Ha már véleményt kértél. Elsővel meg egyet rétek, hiába van lepontozva. Én sem mások kívánsága szerint élek, pont nem érdekel mit gondolnak. Ennyike.


U.I: HA a barátnőm egy ruhára rajtam azt mondja, hogy NEM áll jól, akkor az NEM áll jól, és nem veszem meg. Mert a barátnőm akkor mondja, ha az tényleg tré rajtam.


Így meg a kérdésednek abszolút nincs értelme, ha annyira elkötelezett lennél a vágyad mellett, nem itt kérdezgetnéd vadidegen emberek véleményét, hanem az esküvőt terveznéd éppen.Ez nem konzekvens viselkedés. Hiába ugortál neki az egyesnek.

2017. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség.Ha a párod is szeretné és te is,akkor hajrá!

Én nem tartanám furának,ha egy rokonom így hívna meg az esküvőjére.

2017. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Theressita ***** válasza:
Perszehogy van értelme. Sőt, ha valódi indíttatàst érzel, hogy Isten színe előtt is érvényesítsd az esküt, kifejezetten tanàcsos! De csak akkor, ha hit is van mögötte. Csak a a templomi esküvő szépsége miatt önmagàban, hit nélkül nem tudom, volna-e jelentősége...
2017. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor van értelme, ha a pár ezt meggyőződésből teszi. Ismerek olyan házaspárt, akinek 10 évre volt templomi házasságuk, mert az egyik fél korábban nem volt hívő, de aztán megtért. Így van értelme. Ha csak azért kell templomi, mert "olyan széééép bevonulni", akkor fölösleges.

Ha nincs mögötte szándék, akkor javaslom, hogy inkább menjetek valami szép helyre, díszítsétek fel és csináljatok valami "megerősítést".

2017. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!