Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy ilyen fekete cipő közönség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fekete cipő közönséges lagzira?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 4. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Erősen függ az öltözék többi részétől.

Fenékig érő mini szoknyával és neccharisnyával az. Egy elegáns szoknyával vagy nadrággal nem.

2017. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Térd fölé érő szoknyával venném fel.
2017. júl. 4. 18:00
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen cipok ugy altalanossagban az elethez kozonsegesek, nemhogy lagzira. Talan a sarkon allo holgyeken tudnek ilyesmit elkepzelni.
2017. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egyáltalán nem közönséges, az nem itt kezdődik, persze akik nő létükre Vansben meg egyéb tróger cipőkben járnak, azoknak minden közönséges, ami már nőiesnek nevezhető :D Ez egy szép cipő.
2017. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Az a lényeg, hogyan viseled.
2017. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy ízléstelen cipő, a szolisárgabőrű, póthajas, műkörmös, tetovált szemöldökű prosztó tyúkok hordanak ilyet. Magassarkúból is vannak szép, finom, nőies darabok, inkább azokat javaslom, a p.csaszoknyával meg óvatosan.
2017. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Theressita ***** válasza:
57%
Szerintem szép. Màs kérdés, hogy egy lagzira elég kényelmetlen lehet. De ha neked ez nem gond, szerintem nyugodtan felveheted.
2017. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Én is inkább tornacsuka párti vagyok,de önmagában ez nem egy igénytelen cipő.Az más kérdés,hogy én ilyet fel nem vennék soha.

Ha valami normális fazonú,térd fölé érő ruhával hordod,akkor semmi gáz.

2017. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Határeset. Viszont nem praktikus ebben részegen bulizni.
2017. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem esküvőre elegánsan illik menni. Ez a cipő nem elegáns, ráadásul még jó ronda is. Vannak elegáns magassarkúak is.
2017. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!