Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsit nagyobb felsőrészű...

Kicsit nagyobb felsőrészű fekete balerinát felvehetek csinosan álló túranadrághoz?

Figyelt kérdés
A balerina felsőrésze nem a lábújjak felé homorú, hanem a boka felé domború, szinte a lábfejem felét takarja, tehát nem feltétlen csinoska, a túranadrág pedig csinosan áll. Felvehetem együtt őket?

2017. júl. 1. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

csinos túranadrág?...

de ezt mègis hova gondoltad milyen esemènyre?

de sztem inkább ne...

2017. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem csinos, csak csinosan álló...

Úgy értettem, hogy fenéken, csípőn jól áll a túragatya. Lényegében mint egy női vászonnadrág, csak túranadrág anyagból.

Pl. nyaralásra gondoltam. Oda szeretem vinni az esti órákra. Csak gondoltam talán sikerül felváltani a sok helyet foglaló sportcipőt.

2017. júl. 1. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az nem balerina, hanem loafer vagy mokaszin. Kép nélkül erre nem lehet mit mondani... bár szvsz nyaralásra oly mindegy.
2017. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy néztem, a kettő közül valamelyik. Bár nagy különbséget nem láttam köztük.

Csak a papírján balerina volt.

A balerinához viszonyítva kicsit a trampli szó jut eszembe róla, de épp azért vettem meg, ha lazább öltözetben van kedvem szaladgálni a mindennapokban, akkor egy farmerhoz el tudom képzelni.

Egyébként egy matt fekete, minden minta és díszítés nélküli.

Ezeket a cipőket mihez lehet felvenni farmeren kívül?

2017. júl. 2. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!