Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik így elmenni az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik így elmenni az esküvőre?

Figyelt kérdés

Meghívtak egy esküvőre de úgy hogy a meghívó nem az én nevemre szólt hanem az édesapáméra és a családjára de csak ketten vagyunk a családban.Apukám ígyse úgyse menne. De nekem van párom amiről ők valószínűleg nem tudtak ezért nem kaptam sajat névre szóló meghívót csak a család nevére.

De azt mondták hogy én menjek a párommal szóval meghívtak. És én azt mondtam, hogy rendben akkor megyünk ketten. De a barátom nem akar jönni így hogy nem lát saját névre szóló meghívót...



2017. júl. 9. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hintót ne küldjenek érte?
2017. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem ismeri őket, nem csoda h nem akar menni.
2017. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha szóban meghívtak pároddal együtt és kaptál meghívót, az azt jelenti, hogy meghívtak a pároddal együtt. Mivel azt írták rá: és családja, az ifjú pár úgy gondolta, hogy a meghívás a párodra is vonatkozik, ezt ők szóban közölték is. Ilyenkor illik visszajelezni, hogy hányan és kik mennek. Mivel a kaja és pia azért komoly pénz egy esküvőn, azért kell visszajelezni, hogy ne rendeljen feleslegesen plussz adagot a pár, hiszen az pénzkidobás
2017. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj de a párod egy makacs idióta. Ha az apukám általi rokon házasodik akkor nyilván azt írják rá, hogy Kovács család. Amibe véleményem szerint én is és a párom is beletartozunk. Persze ez nem mindenkinél van igy(mert valaki pár nélkül hívja csak a rokonait, amit én hülyeségnek tartok de ez mellékes), de itt direkt mondták is. Szóval nem értem a párod mit kötözködik. Mi pl családonként egy meghívót adtunk és nem írtuk rá mindenki nevét...Kapni is igy szoktuk. Vagy szerinte kellett volna külön kapnia anyumnak-apumnak, nekem-páromnak, meg tesómnak és a párjának? Ezt nem gondoljátok komolyan... Az meg hogy nem ismer senkit....Téged ismer nem? A többieket meg sosem fogja megismerni ha ilyen nyomi...
2017. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van, pont a héten voltunk esküvőn. :) Egy darab meghívót kapott édesanyám, ebben benne voltam én meg a párom is, és természetesen szóban külön jelezték, hogy ugye mi is megyünk?

Lett is volna hatalmas sértődés, ha nem megyünk el...

2017. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár hét múlva lesz az esküvőnk, és megmondom őszintén eszembe nem jutott külön névreszóló meghívókat gyártani az "oldalbordáknak"... akiket meghívtunk, természetesen párostul hívtunk, de megmondom őszintén van olyan "oldalborda", akit nem is ismerek, mert kb. egy hete vannak együtt (megjegyzem ez a része mellékes, ha a párja, akkor várjuk szeretettel, pont). A lényeg, hogy a párod bolond. :P

Nálunk volt olyan, hogy xy-t meghívtuk (persze párostul), és konkrétan tegnap hívott fel, hogy hát szakítottak, de van új csaj, szal nem gond-e, ha mást hoz... x) Már miért lenne gond? :)

Szal a kedves párod kissé túlspilázza a dolgot szerintem, én is voltam már esküvőn "plusz egy fő"-ként, mégsem éreztem sértve magam...

2017. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
A párod vörös szőnyeget, személyre szóló limuzint nem akar? Kicsit sok ez. Túlgondolja. Ha nem tudod meggyőzni észérvekkel akkor menj nélküle és érezd jól magad.
2017. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

még látni sem láttam névre szóló meghívót, nem hogy kaptam volna... :D errefelé nem divat ez a névreszóló dolog. általában úgy van fogalmazva a meghívó, hogy sok szeretettel meghívunk téged és kedves családodat ...., vagy ekkor és ekkor lesz ez és ez, amit meg szeretnénk osztani veletek...

illetve szóban elmondják, hogy szívesen látják a párokat is.

2017. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!