Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik elmenni barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik elmenni barátnőmmel esküvőre, ha szinte senkit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Barátnőm unokatesója házasodik. Szeretné, ha elmennék vele. De én ott nem ismerek senkit, csak barátnőm családját - őket elég jól, 4 éve együtt vagyunk. De nekem így nincs kedvem elmenni, barátnőm azt mondja, hogy ez őt bántja, mert mindenkivel el szokott menni a párja.


Szerintetek?


2015. márc. 22. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Illene igen.
2015. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Illene elmenned szerintem is.Nem lennél "nem szívesen látott vendég" hiszen barátnőddel egy párt alkottok már 4 éve :)
2015. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak másfél éve voltam együtt a barátommal akkor, amikor ő is hasonló eseményre hívott. Apukájának az unokatestvére házasodott, akit még a barátom is alig ismert (az apukája viszont eléggé azért). Mégis elhívott magával, és ez nekem nagyon jól esett. Eszembe se jutott nem menni csak azért, mert nem ismerek a párom családján kívül senkit. Pont arra jó egy ilyen esemény amúgy, hogy jobban megismerd a távoli rokonokat, tág családot, és a barátnőd is megmutathassa, hogy te vagy a párja, akivel komolyan tervez.
2015. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 OlivO ***** válasza:
100%
Persze, te vagy a partnere, menjél csak. Más se ismer ám ott mindenkit :)
2015. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. És egy esküvő amúgy is remek alkalom, hogy megismerhesd a többieket.
2015. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Neki nagyon rossz lenne ha a párja nélkül kellene egy esküvőn részt venni. Mások is azt hinnék hogy nem teljesen jó a kapcsolat köztetek. Ilyen helyzetben mellé kell állni és felvállalni a rokonai előtt hogy a párja vagy. Hidd el jól fogod magad érezni!

Ha esetleg az öltöny-nyakkendő viselésétől ver a víz , vannak nagyon csinos férfi öltözetek amik kiválthatják a nyakkendő-öltöny kombót.

2015. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Illene elmenni :)
2015. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag 2 hetes ismeretség után hívtam meg barátomat a ballagásomra. 2,5 hónap után pedig testvéremék esküvőjére. Mindkettőre eljött. :)
2015. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem 16 évesen vagytok együtt 4 éve, akkor illendő lenne, mert már elég komolynak tekinthető a kapcsolatotok, "bemutatható" kategória a távoli családnak is. És rossz nem rossz esküvő, temetés, ballagás idején találkozik csak a nagy család, amúgy nagyon ritka, hogy sikerül mindenkit összetrombitálni csak úgy. Egyébként esküvőn lehet a legjobban "ismerkedni" a rokonokkal. Mindenki jó hangulatban van, lagzi, stb, laza hangulat. Sokkal egyszerűbb, mint ha átmentek vendégségbe és bemutatni, mert akkor te vagy a célpont. Lagzin az ifjú párra figyelnek, mellékszálként pedig megismernek téged.
2015. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha 20on felüliek vagytok, akkor igen, illene
2015. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!