Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire normális az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az hogy esküvő előtt elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés

Mar csak 3 het van hatra. Igazabol nem az eskuvo hanem a lakodalom miatt, mert persze szeretnek hozzamenni a volegenyemhez, de eleg introvertalt vagyok. Voltak rokonok akik belepofaztak a dolgokba pedig egy fityinget se b#sznak bele, meg nem is kell. Meg en ezt ugy erzem h masoknak meg kell felelni. Nem igy kepzeltem el az alomeskuvot, hanem ketten valahol naszuttal, az is ennyibe kerul, de hat valamiert csak ebben maradtunk, nem tudtam mit vallalok..

Ti is ereztetek magatokat bizonytalannak az eskuvo elott?

Egyszeruen elegem van mar az egeszbol.



2017. júl. 10. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Teljesen.


De a házasság nem jelent feltétlen monogámiát, szóval tarthatsz majd szeretőt, ha úgy alakulna... nincs miért aggódnod :)

2017. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Monogamok vagyunk. Nem is ez a baj. Hanem hnem akarom ezt a lakodalom hercehurcat, a hatam kozepere se kivanom a rokonok nagy reszet.
2017. júl. 10. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnám végig. Nem azért vagytok, hogy másoknak megfeleljetek. Ha felnőtt nő vagy, akkor kezdj el nemet mondani a rokonoknak, és élj úgy, ahogy neked jó! Ez az első lépés. Persze, hogy eleged van, mert te nem ezt akarod. Végig fogod csinálni gyávaságból, megszenveded, lesz egy sorozat gicces-nyálas fotód egy esküvőről, amit nem akartál, és ennyi. És nézheted életed végéig, mint a csalódásod szimbólumát. Tényleg megéri?
2017. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem csinálnám végig.

Ha nem ez az álomesküvőd, kár és hiba volt beleegyezni. A párod mit akar? Neki tetszenének a te elképzeléseid? Még nem késő változtatni.

Ha más verzió van, ami kettőtöknek tetszik, azt valósítsátok meg mindenképp, mert bánni fogod, ha nem így lesz. Nem kell senkinek sem megfelelnetek.

2017. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy így érzel. Igaziból a nagy esküvők a lutri kategóriába esnek, az esküvők felén ahol voltam az ifjú pár legalább egyik tagja beteg volt, és mindig teljesen értelmetlen kérdéseken vitatkozott a család (ki vigye a menyasszonyt a kocsival a templomig, ki rakja fel a fátylat, hol tartsák az esküvői fotózást stb., eddig 5-6 esküvőn láttam sírni a mennyasszonyt az esküvő előtt pl. a haja miatt). Én nagy esküvőt szeretnék, és ezért nem mondom azt, hogy lemondanám,de teljesen átérzem a helyzetet. Amikor beleegyeztél miért tetted? A párod szeretett volna ilyen esküvőt?
2017. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk ezért nem lesz ott a sok rokon, aki köszönni se tud
2017. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!