Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Unokatestvéremnek lesz esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatestvéremnek lesz esküvője a barátom exével. Mi lesz így?

Figyelt kérdés
Nem tartjuk a kapcsolatot az unokatestvéremmel nagyon szorosan, de meg fognak hívni minket a lagziba. A párom és a leendő felesége kapcsolatban voltam pár éve, elég csúnyán vége lett. Mi lenne a helyes lépés? Nem lesz rossz az egész esküvő ha megyünk?

2017. júl. 15. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan közeli a kapcsolat, akkor én kihagynám. Szerintem kínos lenne.
2017. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen Barátok Közt forgatókönyvterv?
2017. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Bár az lenne. Elég kellemetlen nekünk a helyzet. Főleg,hogy lassan mi is tervezzük a lagzit és,hogy meghívjuk-e őket.

2017. júl. 15. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok menni, ne menjetek. Ha mentek, akkor sem kell az ifju par nyakan logni, lehet a csaladdal, baratokkal is tobbet lenni.
2017. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most esik le h a te parod exevenek az eskuvoje lesz az unokatesoddal. Hat kokemeny, el nem mennek az biztos, de a parom sem. Ezt meg kellene erteni h nem kene elvarni hogy kellemetlenul erezzetek magatokat
2017. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező menni.

Ha nem tartjátok szorosan a kapcsolatot az unokatesóddal, akkor nem hiszem, hogy ebből harag lenne. De ugyanebből azt gondolom, hogy biztos nagy esküvő lesz, ha meg vagytok hívva, sokan lesznek, szinte eltűntök a tömegben. A barátodon múlna, ha neki kellemetlen, rossz érzés lenne, akkor inkább kihagynám a helyetekben.

2017. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt egyszer már kiírtad, és akkor is azt mondtuk, ne menj el és pont.
2017. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Belinkelnéd a kérdést? Mert nem én írtam ki,de kíváncsi lennék a válaszokra. Köszönöm.
2017. júl. 16. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!