Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol vannak ilyen helyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ilyen helyek az országban?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


Vagy más hasonló esküvői helyszínek hol vannak?


(Néztem ilyen honlapokat, de konkrétan ilyen kerteket nem igazán találtam.)


2010. máj. 25. 02:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak néhány egyszerű rózsalugas. Például a kertünkben van ilyen. :-)

Esetleg kérdezz meg 1-2 arborétumot, hogy van-e náluk és lehet-e ott esküdni.

2010. máj. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is az arborétum ugrott be, meg a kastélykertek. Gondolom a keszthelyi (Festetics), gödöllői (Grasalkovics) kastélykertek, a virágok virágzásakor hasonlóan pompás helyszínek lehetnek.


Üdv!

2010. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem reklámképp írom, de van egy olyan oldal, hogy kepguru.hu

ott kategóriák közt h tájak, és azon belül h kertek és parkok. Ha rámész az egérrel a képekre(nem kell rá kattintani) akkor nagyjából ki írja h mi hol készült. Tudom sok a kép...és sok nem is Magyarországon készült, de találhatsz olyanokat is amik igen. Szerintem érdemes nézegetni. :)

2010. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal olyan jellegű helyszínt keresel, ami természet közeli és lehetőség szerint rózsalugas is díszeleg benne. A kerttel és a zölddel, no meg a madárcsicsergéssel semmi probléma, mivel ebből több lehetőség is adódik kicsiny hazánkban, (ELTE Botanikus kertje, vácrátóti arborétum, Szidónia Kastélyszálló, soproni Fagus hotel, Lázár Lovaspark, stb. csak hogy néhányat említsek) azonban a rózsalugas létezése egy adott helyszínen az már sok mindentől függ - pl., hogy a helyi kertésznek az adott évbe van e kedve vesződni vele, vagy sem. Erre valóban rá kell kérdezni a helyszínektől. A gödöllői kastély parkját most újították föl, de a lugast sajnos onnan is kifelejtették, a fűre pedig csak golyóálló mellényben javasolt rálépni.

Persze fölmerül a kérdés, hogy hol és mikor lesz az esküvő és persze az sem elhanyagolható, hogy milyen főszerepet szántok a lugasnak és mennyi időre.

Amúgy szerintem nem elképzelhetetlen, hogy rád mosolyogjon valahol egy jóképű rózsalugas, mivel ahogy a szólás is tartja - nincsen rózsa lugas nélkül! - bár lehet, hogy az idézet nem pontos, de ahol lesz rózsa, ott lugast is találsz majd hozzá.

Sok sikert!

2010. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon kedvesek vagytok, hogy ennyit segítettetek! Így már könnyebben ki tudjuk választani a helyszínt! :) Azóta megtudtam egy ismerőstől, hogy Szegeden is van ilyesmi a Botanikus kertben. Ez csak egy plusz infó, hátha mást is érdekel, de egyébként nem biztos, hogy pont azt választjuk.
2010. máj. 30. 13:50
 6/7 anonim válasza:
2010. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. aug. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!