Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn nekem kell fizetnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn nekem kell fizetnem a szállásomat (10000 ft), igaz hogy akkor nem kell nászajándékot vinnem?

Figyelt kérdés
Vagy a mennyasszony táncot hagyjam ki?
2017. aug. 23. 07:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kell vinned és a menyasszony táncot sem illik kihagyni. Mondjuk szerintem elég gáz, hogy nem a pár aki meghívott fizeti a szállást. Ha valakit vendégségbe hívok, akkor gondoskodok róla,hogy tudjon hol aludni. Az 50 ezer amúgy szerintem reális amit az ember elkölt egy esküvőre, ruha, cípő, utazás, lánybúcsú stb.
2017. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Voltam én már 300 km-re is esküvőn szállás nélkül. Nyilván átöltözni van hol, a buli eltart hajnalig, addigra meg jönnek az első vonatok.

Persze, fárasztó volt, otthon átaludtuk a napot utána, de így jobban meg lehetett oldani.

Mellesleg nincs olyan, hogy "kell". Ha nem fizetsz magadnak semmit, mert a szomszéd házból jössz a lagzira, akkor sem "kell" nászajándékot vinned, de azért alapvető illendőség.

Mellesleg, ha nem borítékot akarsz adni, és nincs listájuk, hogy mit kérnek, nagyon aranyos ajándékcsomagot lehet összerakni praktikus apróságokból, és akkor olcsóbban megúszod.

2017. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!