Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy kellett volna kezeljem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellett volna kezeljem? (vendég)

Figyelt kérdés

Családias, kis esküvőt tartottunk, mivel mindketten ezt szerettük volna. Mindössze 11 vendégünk volt, szülők, testvérek, illetve legközelebbi barátok.

Nekem rövid ruhám volt, így a férjem (a tudtom nélkül, mert tudja, lebeszéltem volna) megkérte a női vendégeket, lehetőleg senki se vegyen fel földig érő abroncsos nagyestélyit. Mondjuk az se zavart volna, hacsak nem öltözik szintén menyasszonynak.

Nem érzem úgy, hogy gyönyörű voltam, inkább csak olyan, mint mindig, nem is akartam másmilyen lenni (magam választottam a ruhát, én sminkeltem, tehát saját döntés volt minden), nem is vártam el, hogy majd körberajonganak.

Arra viszont nem számítottam, hogy lesz majd, aki ennyire ellenem tüntet. A férjem egyik barátjának feleségéről van szó. Nem gratulált, amikor a többiek megdicsértek, milyen kis csinos vagyok, tüntetően hallgatott. Edzőcipőben jelent meg az esküvőn, végignevettte a szertartást, és pózolt a fotósunknak (majdnem annyi kép készült róla is, mint rólam).

(amikor kimondták, ´és most megcsókolhatod a menyasszonyt´, elég balul sült el, végül csak egy puszit kaptam, ezen a lány nevetett, és gyorsan lekapta a férjét amikor a fotósunk épp őt vette)

Mindenre volt negatív megjegyzése.

Nem tartottunk lagzit, csak vacsorát, az elején felvételről ment a zene, azok a számok, amiket mi szeretünk, elvégre a mi napunk, vagy mi.

A lány többször szóvá tette, hogy inkább ő szeretne zenét bekapcsolni az ő telefonjáról a saját lejátszási listájáról, mert az messze jobb a miénknél. Hangosan, mindenki előtt.


Nem értem, mi lehetett a baja. Évek óta férjnél van, neki nagy esküvője volt, ott voltunk.


2017. aug. 29. 21:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Nem foglalkoztam ezzel komolyan, csak a napokban jutott eszembe.


Illetve amit a férjem mesélt, hogy a barátja szabadkozott, csak jelképes összeget tudnak adni nászajándékba (mindegy, hisz mindnekinek megmondtuk, nem kérünk semmit, csak ebéd lesz, nem lagzi), mivel a felesége elköltötte a számunkra szánt összeget (is).

2017. aug. 29. 21:36
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen saját magát ássa el, a legjobb, ha nem bánkódsz emiatt. Valószínűleg figyelemviszketeg. Mondjuk én megkértem volna a páromat, ha már az ő barátjáról volt szó, akár utólag is, hogy szóljon diszkréten a haverjának, hogy a felesége mennyire szánalmasan viselkedett, illetve többet sosem hívnám ezt a nőt el összejövetelre.
2017. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Nagyon gáz volt a viselkedése. Nem lehet, hogy akart valamit a férjedtől aki nem foglalkozott vele és így akarta magát"fényezni"?

Na meg elkölti a pénzt amit a férje félre eak az esküvőre.

2017. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

A legokosabb az ilyeneket egyszerüen nem venni észre, mert igencsak szánalmasak.


A férjed esetleg megemlítheti a barátjának, hogy a feleségét többet nem hívjátok meg, mert nem tud viselkedni.


Mindentöl függetlenül csak gratulálni tudok nektek, hogy ilyen szolid esküvötök volt, nekem sokkal szebb és meghittebb, mint a sokszáz vendéges, milliós nagy lakodalom. Szerintem sokkal természetesebb voltál, mint a legtöbb menyasszony, minden jót kívánok nektek a továbbiakra.

2017. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 opened paradise ***** válasza:
100%

Visszaadtam volna a pénzt,válóperes ügyvédre...

Az ilyen ember nagyon gyökér. Fáj neki,hogy nem rá figyelnek. Nekik milyen esküvőjük volt?

2017. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát most már sehogy. Én lehet megszakitanám ezt a kapcsolatot,tudod kinek hiányzik egy ilyen a társaságába.

Egyébként a férjednek kéne elrendeznie.

Az esküvőn le kellett volna állítani. Ha nem tetszik valami el lehet menni ugyebár.

Nekünk a tiétekhez hasonló esküvőnk lesz. Nagyon remélem nem lesz ilyen,mert türelmes vagyok és nem szoktam balhézni,inkább hallgatok ahogy te is tetted,de van az a pont.

Ezek után nem hívnám már el sehova és én sem mennék. A férjed találkozzon a barátjával,de ezt a nőt degradálnám.

2017. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat eddig is.


Köszönöm, 4-es válaszoló, nagyon aranyos vagy :)


Neki nagy esküvője volt sok vendéggel, abroncsos ruhával, uszállyal, földig érő fátyollal, mivel ő meg olyat szeretett volna.

Én egyszer próbáltam csak abroncsos ruhát, de nem éreztem a magaménak (fel akartam próbálni, mielőtt végleg eldöntöm, hogy nem szeretném-e mégis), így rövid lett.

2017. aug. 29. 21:51
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán találkozunk egyébként is, évi két-háromszor, és semleges viszonyban vagyunk. Vagyis, olyan illedelmes jóviszonyban.

Nagyon meglepett, hogy nem érezte jól magát, és ezt ennyire ki is fejezte, ugyanis pár nappal az esküvő előtt beszéltünk, nem mutatta, hogy bármi baja lenne velem, vagy az alkalommal.

2017. aug. 29. 21:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gáz volt a nő viselkedése és igazából ő már esküvő előtt eldöntötte, hogy ő nem fogja ott jól érezni magát, hiszen már fel sem öltözött normálisan... Nagyon illemtelen, csakis őt minősíti! Nektek meg sok boldogságot kívánok! :)
2017. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A nőnek súlyos önbizalomhiánya van, és ez a kompenzációs kényszer sokszor feltűnési viszketegséggel, "rejtett" lekezeléssel/arroganciával társul.

Ezt igazán egyszerű megbosszulni: pimasz határozottsággal, nyilvánosan nézd levegőnek. ;) Legyél gáláns, ne csinálj jelenetet, csak mosolyogj rá azzal a tipikus "szánlak" mosollyal, de ezen felül kezeld úgy, mintha nem létezne. Az ilyen embereket az bosszantja leginkább, ha nem körülöttük forog a világ. :)

(Mellesleg szerintem nincs rendben a házasságuk - amit a pénzes akció is igazol -, ezért irigy a boldogságotokra.)

2017. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!