Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőkön/lagzikon, amiken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőkön/lagzikon, amiken eddig voltál, milyen dekorszínt használtak a szervezők?

Figyelt kérdés
Én eddig kettőn voltam, az egyik rózsaszín-fehér, a másik arany-fehér dekorú volt.

2017. szept. 1. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában fehér volt keverve egy valami szinnel: fehér-narancsságra, fehér-almazöld, fehér-piros, fehér-bordó, ezekre emlékszem igy hirtelen. Általában, ami a menyasszony kedvenc szine szokott lenni.
2017. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanon voltam, ahol ekrü és barna volt a keverés. A miénken halvány rózsaszín volt, és fehér.
2017. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Tavaly előtt esküvőszervező voltam és akkor a menta többségben volt.

Kék-fehér, rózsa-fehér, bordó-fehér, arany-fehér, fekete/barna - fejér. Ezek gyakori választások voltak.


A lila-menta viszont nagyon bevállalós. Tetszett.

2017. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek: ez az utolsó kb. amit észreveszek, vagy amit megjegyzek. De általában fehér volt a terítő mindenhol és valami más színű "csík" volt rajta: rózsaszín, barackszínű vagy halvány kék/zöld, ilyesmik.
2017. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kék-fehér "homemade" dekor volt, mi (a pár) voltunk a szervezők, mindkettőnknek a királykék a kedvenc színe.
2017. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol eddig voltam, ott többségében fehér volt valamilyen színnel párosítva.

Nálunk viszont világos és sötétbarna kombináció lesz :)

2017. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehér abrosz, halványsárga asztalközéppel és szalvétákkal. Kicsi piros-sárga-fehér rózsacsokrok az asztalokon
2017. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

időrendi sorrendben írom: bordó-fehér, világoszöld-krém, narancssárga-fehér, lila-fehér, arany-fehér, narancs-fehér, bordó-fehér, pink-fehér(ez nagyon merész volt és kissé agresszív) és a következő -szürkészöld-sötétbarna-krém, picike arannyal, erre nagyon kíváncsi leszek.

És számtalan sátras lakodalomban voltam, ahol ennek semmi jelentősége nem volt. Ott csak annak volt jelentősége, hogy a töltöttkáposztának minél kisebb legyen a mérete, ám de rengeteg legyen belőle:)

2017. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk világos kék-"sötét"barna(csoki) volt a dekor,úgy,hogy az asztalon fehér terítő volt a fotó volt barna organza,a szalvéta és a kiegészítő volt kék.
2017. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok...ja,sajátkezüleg csináltunk mindent...
2017. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!