Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha valakinek nincsenek barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nincsenek barátai, az kiket hív meg az esküvőre?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem bővelkedem a barátokban, sőt...ismerőseim vannak ugyan, de velük mégsem olyan a kapcsolat, hogy elhívjam őket az esküvőre.

Ilyen esetben nem jön ki rosszul, ha az egyik félnek csak a közeli rokonsága van jelen?

Tanúnak, illetve nyoszolyólánynak ilyenkor kit lehet felkérni? (Két öcsém van).

(Nem lesz mostanában az esküvőm, csak elgondolkodtam rajta, hogy ilyen esetben mit lehet tenni.)


2017. szept. 9. 08:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meghívod a családból, akiket akarsz. Ne problémázz ilyeneken. :-)
2017. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha pizza vagy torta van a lakodalmon akkor eljövök
2017. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%

Én szívesen elmegyek, sőt a barátaimnak is szólok, hogy jöjjenek, ha az eszem-iszomra is meghívsz minket.

Egyébként sztem bárki lazán eljön és eljátssza a nagy cimborát, függetlenül attól, hogy ismer vagy sem, ha korlátlanul ehet ihat, amennyit akar, jobbnál jobb finomságokból.;-)

2017. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Lakodalman
2017. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Orulj neki, annal olcsobban kijossz.
2017. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Páran félreértették a kérdést ahogy látom :) Ha idegeneket akarnék meghívni, akkor lenne kit, össze tudok szedni pár rég elfeledett középiskolai barátot, akikkel ezer éve nem beszéltem, de épp ezt akarom elkerülni. Épp az a problémám, hogy nincs legalább egy olyan barátom sem, akit felkérhetnék tanúnak, vagy "jobb kéznek" a ruha kiválasztására, stb. Így az érdekelne, hogy ezeket hogyan lehet megoldani, vagy ha valaki volt hasonló esetben ő hogy oldott meg.
2017. szept. 9. 09:18
 7/25 anonim ***** válasza:
17%
Dupla adag kosztért leszek a bff ed
2017. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Bárki lehet tanú, barát, testvér, szomszéd, egy hajléktalan is az utcáról, a hivatal is biztosíthat tanút, ha nincs sajátod... :-)

A ruhát szerintem jobb, ha önállóan választod ki, így senki nem szól bele a te ízlésedbe, különben is, neked kell jól érezni magad a ruhádban, te fogod viselni.

Egyébként sem muszáj nagy hacacárét csinálni.

Különben ha nem holnapra kell, igazából bármikor, bárhol szerezhetsz barátokat. Nekem van internetről is jó barátom, akivel jobb a kapcsolatom, mint azokkal, akikkel együtt nőttem fel.

2017. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Ismerősi körödből nincs olyan akinek nem rég volt az esküvője és nem vagy vele rosszban? Ilyenkor lehet érdemes lenne felvenni vele a kapcsolatot, tanácsokat kérni ők mit hogy csináltak és akár arra is megkérheted, hogy segítsen a ruhaválasztásban. Összehaverkodtok, felkéred nyoszolyólánynak közben hátha bemutat a saját baráti körének, azokkal megint összehaverkodsz és így megy tovább a sztori. Tanúnak egyik öcsédet kérd fel. Problem solved.
2017. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Munkatársakat pl. Vagy nem is kötelező vendégseregnek lenni. A nyoszolyólány pláne nem előírás.
2017. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!