Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eger és környéke esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eger és környéke esküvői helyszín?

Figyelt kérdés
Konkrét esküvői helyszínek, és minden jellemzőjük (ár, étel, különlegesség stb) érdekel, szóba jöhet étteremtől hotelon át minden, mindenre kíváncsi vagyok! 2019-re tervezzük, kb 70 fős násznéppel.Szimpatikus a Hotel Villa Völgy, a Hotel Szent István, Hotel Eger, Ködmön Csárda, a demjéni Korona Borház, a szarvaskői Öko Panzió. Kinek milyen tapasztalatai voltak, akár saját akár meghívott részről, ki mit ajánlana/nem ajánlana? :)

2017. szept. 12. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szeretnétek és mennyi pénzetek van? ha jó a keret akkor a Bambara is szóba jöhet vagy a mesés shiraz vagy a saliris... én biztos erdőbe mennék:) A Ködmön meg a Borház szerintem kerülendő. Az öko panzió érdekes választás el tudom képzelni, hogy jó. De ha már szarvaskő, akkor Bélapátfalva vagy Szilvásvárad is. A bambara Felsőtárkány
2017. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Nekünk pont 1 éve volt a Hotel Szent Istvánban. A Villa Völgy és a Korona Borház az ár miatt esett ki, a Hotel Egert nem kérdeztem, a Ködmön Csárda nem a mi stílusunk, az Öko Panzió nagyon tetszett volna de már a mi 40-es létszámunk is gondot okozott volna nekik, főleg a szállás terén.

A Szent Istvánt csak ajánlani tudom, profi személyzet, sokat segítettek, nagyon finom volt minden fogás. Mi azért választottuk, mert van egy kis kápolnájuk nekünk ott volt az egyházi szertartás, a polgári pedig kint az udvaron. Szép a helyszín, fotózást is tartottunk náluk. A szállást mi a szomszéd panzióban oldottuk meg, így nem kellett messzire menni, mindenki ott tudott aludni, és árban sokkal kedvezőbb volt mint a hotel szobái.

Árban barátibb volt mint a többi helyszín akiket kérdeztem, főleg ha az étel ital csomagokat nézem, de azt kár régi esküvőkről kérned, mert már pl. az éven is árat emeltek, 2019-ig meg még 2x fognak is, minimum...

Azóta egyre többen tartanak náluk esküvőt, így érdemes időben lefoglalni a helyszínt (bármelyiket is választjátok).

2017. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyunk túlságosan eleresztve anyagilag, van pár árajánlatom már ezért nagyjából tudom mi a keret amit rá kell szánni illetve bele kell férni. Az ÖKO Panzióról sajnálom hogy ezt írtad mert tényleg nagyon tetszene, érdekes, mert van egy anyagom tőlük és abban azt írják hogy 80 főig le tudják ültetni az embereket, de akkor ennek még jobban utána kell járni! Viszont nagyon jó, hogy a Szent Istvánról ilyen jókat írtál, tutira utána fogok nézni! Mikor kislány voltam és jártunk arrafelé néha a szüleimmel, Anyukámnak annyira tetszett a hotel hogy mindig megjegyezte, na kislányom, neked itt lesz majd az esküvőd...hátha tényleg :)
2017. szept. 16. 09:56
 4/4 Elek117 válasza:

Sziasztok,


mi is Egerben szeretnénk összeházasodni és pont a Szent István néztük ki helyszínül. A vacsora ott lenne tartva, ám a ceremóniának erdei helyszínt szeretnénk. Lenne ötletetek, hogy Eger környékén tartanak-e erdei esküvőt? Köszi.

2019. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!