Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvői fotózás helyszín Érd...

Esküvői fotózás helyszín Érd és környéke?

Figyelt kérdés
Tud valaki ajánlani Érden és környékén olyan helyszínt, ahol szép esküvői fotókat lehet készíteni? Az esküvőnk decemberben lesz, ezért félő, hogy az időjárás miatt szabadtéren nem tudunk képeket csinálni. A Nagytétényi Kastélyt már néztem, de ott elkérnek 15.000Ft-ot pluszba és már elegünk van, hogy mindenhol le akarnak húzni minket...

2015. okt. 12. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ingyen zárt helyet nem fogsz találni, 15.000 pedig szerintem nem sok, pláne a kastélyban gyönyörű képeket lehet készíteni.

De pl ha lesz hó, szuper képeket lehet kint is csinálni.

Kérdezzétek meg Érd központban a Földrajzi Múzeumot, bár az egy elég egyszerű épület.

Törökbálinton a Szanatóriumban, de ott is fizetni kell érte, vagy a Törökbálinti Zimándy Iskola díszterme, de szintén fizetős.

2015. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!A tüdőgyógyintézetet már fel is hívtam. Nagyon szép parkja van, nem tudom, hogy nem jutott eszembe. Ráadásul az teljesen ingyenes. :)
2015. okt. 13. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök :) Pár éve még kellett fizetni a kórházban valami 3-4e forint jelképes összeget, de akkor már az nincs :)
2015. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fura, hogy télen lesz az esküvőtök, de az is lehet szép.


Ha kell fotós, filmes, akik megörökítik, írj privátban!


Ha írsz, ha nem nagyon sok boldogságot! :)

2015. okt. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!