Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanú felkéréssel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanú felkéréssel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 13:26
 1/9 A kérdező kommentje:

Nos, az a helyzet, hogy jövőre házasodok, de fogalmam sincs, ki legyen a tanúm.

- barátaim az évek során elkoptak, ahogy lett párkapcsolatuk, leszartak mindent és mindenkit

- testvérem nincsen

- családból nem vagyok hajlandó egy felnőttet sem megkérni, mert mikor szükségem lett volna rájuk, mind szarban hagytak

- aki szóba jöhetne, ő valamelyik unokahúgom, de ők meg még kiskorúak :( (velük testvéri a kapcsolatom)


Volt valaki hasonló helyzetben, és talált rá megoldást...


Maximum megkérem apát, de őt sem szívesen, mert 10 éve tessék-lássék törődik azzal, hogy vagyok, sőt...

2017. szept. 13. 13:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak ketten házasodtok két tanúval? Vagy lesznek vendégek, stb?

Ha csak ketten lesztek és csak a papírt írjátok alá, akkor megkérheted az első két embert aki szembe jön a hivatalban a folyosón.

2017. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lesznek.


Neki 6-7 barátja, három féltesója, szülei meg egyéb rokonok...

És neki tanúja is van, mert a legjobb barátja nem hagyta cserben, mikor összejött a most már feleségével. :)


Nekem is lenne, ha a volt legjobb barátnőm nem tenne a fejemre már 10 éve :(

2017. szept. 13. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ciki. Akkor segíteni nem tudok, bocsi, cserébe rájöttem hogy én ugyanebben a helyzetben leszek pár év múlva :D
2017. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg a párod legjobb barátjának a feleségét.
2017. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt a nőt? Kizárt... a hátam közepére nem kívánom. Az a csoda, hogy még együtt vannak, én a srác helyében már rég elváltam volna tőle, mert csak kicsit pszichiátriai eset a csaj. :)


De még gondolkodom. Lehet az egyetemista barátnőmet kérem fel, csak neki a párkapcsolata elég zűrös, esélyes, hogy a kedves barátja el sem engedi az esküvőnkre :(

2017. szept. 14. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a párom testvére volt. 2 tesója van, ők lettek a tanúink.


Sokkal közelebbi a viszony a sógornőmmel, mint a saját testvéreimmel. Válassz olyan nagykorú személyt, aki hozzád közel áll.

2017. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nincs olyan ember, max. az egyetemista barátnőm, de rá nem merek számítani, mert hiába ígéri meg, hogy eljön, ha a pöts barátja hisztizik, akkor simán szarban hagy.


Akikkel jóban vagyok, ők tényleg csak az unokahugaim, sajna, vagy az idősebb mostohaöcsém, de abból irtó nagy családi balhé lenne, a mostohám a helyszínen simán kiverné a hisztit, és az életem egy részét így is tönkretette, az esküvőmet nem fogja (ha egyáltalán meghívom).

2017. szept. 14. 18:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, hát egy év... maximum a kolléganőmet kérem fel... Meg mellé egy magyar-schwiizerdütsch tolmácsot :D
2017. szept. 14. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!