Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit gondoltok az esküvővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az esküvővel kapcsolatos alább felsorolt dolgokról? Nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés

-menyasszonynak elvárásai vannak a leánybúcsúztatóval kapcsolatban ( 2 napos legyen, kellemes szálloda)

-koszorúslányoknak egy fajta ruha/adott színben amit mindenki fizet magának

-az esketés napján fodrász/sminkes amit mindenki fizet magának és szintén magadott frizura/smink

-lagzi után a szállást mindenki fizeti magának

-menyasszony elvár egy bizonyos összeget mindenkitől nászajándékba (25-30 e Ft)


2017. júl. 28. 09:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit ismerős a helyzet. Azért kellett drága ruhát venni (nagyon drága), mert megadott egy színt és sehol máshol nem találtunk olyat. Szerencsére többi elvárása nem volt. A véleményem az, hogy egy nap hercegnőnek képzeli magát és azt hiszi, hogy egy filmben van. Az ajándékot kikötni meg pofátlanság szerintem.
2017. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

ez így egyben sok, meg felesleges meg túlzás is

ha mindent kiköt, hogy milyen legyen, akkor fizesse ki a koszorúslányoknak

az utóbbi években meg véleményem szerint az a legnagyobb proliság, hogy úgy hívnak meg valakit egy esküvőbe, hogy fizeti magának a szállást

2017. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Nekem pl. nincs túl sok pénzem, ezeket nem is tudnám fizetni. Ha valakinek ez fontosabb, mint a jelenlétem, akkor nem állunk elég közel egymáshoz (lehet akár nagyon közeli rokonom is), úgyhogy nincs semmi keresnivalóm az esküvőjén.

De ha telne rá, sem hiszem, hogy örülnék, hogy kiosztja, hogy mire költsem a pénzemet. Ezek után nem tudnám jó szívvel megtenni.

Ezen kívül nem vagyok biodíszlet.

2017. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem barátnőm most készül az esküvőjére. Megkért koszorús lánynak, de mondta, hogy mi 3-an döntsük el milyen színű és fazonú ruhát szeretnénk és a hajat,sminket is ránk bízza. És mondta, hogy mindent ő fizet,pedig nincsenek elengedve anyagilag.
2017. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Így leírás alapján túlzás. Pláne egy összeget "elvárni" mindenkitől nászajándék gyanánt. Amikor én voltam koszorúslány, ott igaz én álltam a ruhát, de nem volt megszabva, hogy milyen legyen és a menyasszony tőlünk nem várt el nászajándékot.

A megadott sminken és frizurán meg röhögnék egy sort... Nekem derékig érő hajam van, másnak meg rövid.. Hogy lenne már egyforma..? Én meg nem sminkelek és ezen az esküvő sem fog változtatni. Ha ez nem tetszik, akkor ne kérjen fel koszorúsbanyának.

2017. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Simán megmondanám, hogy nem engedhetem meg magamnak ezt a durva költekezést, mert nekem senki nem fog a zsebembe csúsztatni hamarosan 25-30 ezer forintokat. Hogy erre mit reagál, az az ő dolga. Ha nem érti meg a dolgot, akkor annyit is ér barátnőnek...
2017. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A leánybúcsú, a megadott smink/frizura a koszorúslányoknak, meg a bizonyos összeg elvárása nekem sok, a többi azt hittem, mindenhol tök megszokott dolog.
2017. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Azt hogy, akkor varjon el, barmifele luxuli hoteles, sminkeses, fodraszos milliot maga kore, ha arra kerete is van. Maskulonben csupan csak szanalmas. Tehetosnek akar tunni, meg minden legyen szupika korulotte, csak epp penze nincs ra... hogyne :")
2017. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt vár el amit akar. Csak legyen korrekt, ezeket közölje előre és ne legyen sértődés, ha valaki úgy gondolja hogy ez neki sok, nem vállalja be.
2017. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Megmondanám hogy nem tudom vállalni a koszorúslány felkérést, és lehet hogy az esküvőre se mennék el.
2017. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!