Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándék= egy tetszőleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándék= egy tetszőleges civil állatvédő szervezet támogatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövőre esküvőnk lesz, azt szeretnénk, ha nászajándék helyett aki szeretne ajándékozni, keressen egy civil szervezetet és küldjön nekik zsét. Hogyan kösszük ezt össze magunkkal, hogy valamilyen hozzánk kapcsolódó értelme is legyen?
2017. szept. 20. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedjetek ossze a penzt es adjatok ti a szervezetnek.
2017. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedjétek össze ti, mert a meghívottak 95%-a NEM fog adományozni semmit :)
2017. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Én biztos nem adnék erre semennyit. Arra szívesen áldoznék, hogy segítsem az ifjú párt, de arra, hogy kihajigálják az ablakon, keressék meg a saját pénzüket.
2017. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert mire adnál, a menyasszony köv. 2 havi körmösére? :)
2017. szept. 20. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Na, pont az ilyenek miatt mint a harmas kell osszeszednetek nektek a penzt es lehetoleg ne jelentsetek be elore, mire megy a penz :D
2017. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Mert? Mindenkinek joga van arra szánni a pénzt, amire akarja.

Pl az ifjú pár életének segítésére, nem egyéb jótékonykodásra. Ha tőlem ilyet kérnének, ajándékot vennék, és nem adnék semennyi pénzt.

2017. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez esetben én is az ajándék mellett döntenék.
2017. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez esetben vennék valami ajándékot...Ezekkel az "állatvédő civil szervezetekkel" nekem vannak fenntartásaim. Sokkal inkább adnám a Vöröskeresztnek vagy kórháznak.
2017. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább ajándékoznék.

Magam is nagy állatvédő vagyok, de mindennek megvan a maga helye és ideje. Számomra ez nagyon visszás lenne, hiszen a pénz a közös élet megteremtéséről szólna eredetileg.


Magatokkal összekötésre esetleg, fogadjanak örökbe nektek állatot az állatkertből, az is anyagi támogatás meg minden. De hogy minden vendég ezt tegye? Az fura lenne.

2017. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez nekem is kicsit fura lenne. Van olyan civil szervezet, amit támogatnék, de pont nem az állatvédők, mert nekem más témák fontosabbak (már ha muszáj állatvédő, mert a kérdés és a komment picit ellentmond egymásnak). Meg ugye az ember azzal a tudattal ad pénzt, hogy azzal támogatja A PÁRT. Az miért nem jó, hogy összegyűjtitek a pénzt, és odaadjátok ti olyanoknak, akikre tényleg ráfér, és ismeritek, hogy jó helyre megy a pénz? Aki eddig nem jótékonykodott, lehet, hogy kidobja az ablakon a pénzt vmi kamu szervezetnek, mert nem látja át, mik azok, amik ordítanak arról, hogy kamu szervezetről van szó.
2017. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!