Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki kiposztolja más esküvőjét még mielőtt az illetőnek egyáltalán alkalma nyílna képet feltenni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amikor egy vendég magáról rak ki képet amin az esküvőn mulat, hanem az egyik ismerősöm kirakta a menyasszonyról meg róla készült képet, hogy sok boldogságot.. A menyasszony egyébként tök hülye fejet vág a képen, csak a barátnő néz ki jól. És ezt az esküvő napján tette ki a menyasszony falára.

Ez nekem olyan fura volt.

A pár csak napokkal később tett ki 1-2 képet.

Szerintem kicsit bunkóság volt ez így.


2017. szept. 21. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
szerintem meg ezaz egész közösségi oldal összességében többet árt mint használ :)
2017. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Szedesse le a menyasszony.
2017. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én speciel pont leszarnám, ha a vendégeim előbb tennének ki képeket, mint én. Mindenesetre olyat nem engednék kirakni, amin hülye fejem van, de lehet ők megbeszélték (nyilván amikor készült a kép, akkor mindkét fél megnézte), és a menyasszony szerint nem nézett ki ő sem rajta bénán.
2017. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Pont nem érdekelne. Mivel zenekarban játszom, ezért van, hogy a zenekar is megjelöl képeken, ezért már megszoktam. Ha gáz fejem van valamelyiken, akkor beállítom, hogy ne legyen nyilvános az én adatlapomon vagy leveszem a megjelölést. Aztán kész.
2017. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én azt gondolom ,hogy inkább foglald le magad más dolgokkal.
2017. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Kit érdekel az ilyesmi?
2017. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Én egyet értek a kérdezővel. Ha a mi esküvőnk lesz, akkor az a mi nagy napunk és én sem szeretném, ha addig feltöltögetnének rólam/rólunk képeket, amíg mi nem teszünk ki. Szerintem is illetlenség feltölteni a menyasszonyról képet, max. akkor lehet, ha ő is hozzájárult.
2017. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Mindenkinek ment a zöld
2017. szept. 22. 00:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont így járt sógornőm a múlt hétvégén. :) Egyik rokon hamarabb kipakolta a képeket, mint ők. Mondjuk azt a csajt amúgy is mindenki rühelli, egoista ribi, szóval nem volt meglepő, úgyis az volt a lényeg, hogy ő meg a kiccsalád milyen gyönyörűek voltak az esküvőn...

A menyasszony otthon nekünk persze jól kiakadt, de utólag már mit lehet tenni? Megköszönte a köszöntéseket, utólag meg tett fel normális képeket.

2017. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is illetlenség. Mondjuk magam részéről tök letojtam volna :D
2017. szept. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!