Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehetséges, hogy valakinek ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valakinek ne illjen a hosszú ruha?

Figyelt kérdés

Nemrég mentem férjhez, de mivel csak polgári szertartásunk volt kevés vendéggel, családiasan, nem akartam komoly menyasszonyi ruhát.

Egy ehhez hasonló ruhám volt:

[link]

Ill szintén fehérrózsa koszorú, csak visszafogottabban.

A hajam alapból hullámos, picit rásegítettünk hajsütővassal, illetve natúr smink.


Akárki látott (személyesen vagy képen) mind azt mondták, jé, ez annyira rám vall, nem is tudtak volna elképzelni hosszú ruhában.

Anyukám is azt mondta, hogy nekem egyszerűen nem való a hercegnős, habosbabos, mert elvesztem volna benne, mesterkélt lett volna.


Nem vagyok fiús, nagyon is nőies mind arcra, mind alakra (bár vékony vagyok azért), ill a hétköznapokon is sokat hordok szoknyát, egyberuhát.


Akkor miért mondja mindenki, hogy ha valakinek nem való a fehér ruhacsoda, akkor az pont én vagyok.


Létezhet egyáltalán ilyen?


2017. szept. 25. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Most akkor mi a konkrét kérdésed? :)

Én sem vagyok egy hercegnős, habos-babos típus, de a menyasszonyi ruhám hosszú volt - egy abroncs nélküli, sima ruha egyszerű hosszú szoknyával, nem ez a "szokásos" fűzős-pántnélküli-nagyszoknyás-abroncsos ruci. És akkor mi van...?

Persze nekem is mindenki mondta, h milyen jó, meg jól áll, meg ez "igazán én vagyok", ami nyilván jól esett, viszont azt nem árt figyelembe venni, hogy egy menyasszonynak senki nem fogja azt mondani, hogy "hallod ez a ruha elég xarul állt rajtad..." xD Érted...

Mindenesetre persze, vagyunk jópáran (qrva sokan), akikhez nem illik a klasszik nagyszoknyás, abroncsos ruha, mi nyilván más stílust választunk. Öhm... ennyi.

2017. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez a legnagyobb bok, amit kaphattal. Azokra a hercegnos habosbabos formedvenyekre izleses no ram sem nez.
2017. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Figyi, nem azért, de én sem értem, hogy most konkrétan mit akarsz kérdezni..,

Ha azt szeretnéd hallani, hogy te milyen különleges vagy, mert nem volt abroncsos menyasszonyi ruhád, akkor oké, király vagy.

De mi a lényeg?

2017. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen
2017. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ez butaság és inkább sértés szépen tálalva.


Én megsértődnék rajta, az fix és kiábrándulnék az ismerőseimből, hogyilyen korlátoltak.


Amúgy a nagyrésze csak meg akart erősíteni abban, hogy jól döntöttél(tök mindegy mit gondolnak), a másik fele pedig tutti gúnyos volt.


Mindenkire mindenfajta ruha illik. Ha engem nem tudnának elképzelni egy komoly, hosszú, jelentőségteljes ruhában, mert szerintük nem olyan a személyiségem, egyértelmű lenne, hogy nem ismernek/lenéznek.


Mintha nem tudnák elképzelni, hogy dolgozol/anya vagy/főnök vagy/szexelsz.


Valami, amire nem vagy képes mert szerintük nem neked való.


Szerintem az a korrekt ilyenkor, ha azt mondják, hogy nagyon jól illett hozzád ez a fajta rövid ruha, de egy hosszúban is szívesen megnéztek volna.


Ki mond olyat a másiknak, hogy jó, hogy nem csináltál ezt vagy azt, mert szerintem az nem te vagy?

2017. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös, ne magadból indulj ki. Azért, mert TE leszólásból mondanád meg a vmnyed, más még lehet őszinte.


Kérdező, igen.

Unokatesóm felesége még ennél is egyszerűbb ruhában ment férjhez és iszonyúan passzolt hozzá. Semmi hab, semmi "sok", hanem egyszerű, de nagyszerű.

Ő meg a hosszú ruha? Áh... :)

2017. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Ha szerinted tökéletesen illett hozzá az egyszerű de nagyszerű, akkor te őt egyszerűnek és nagyszerűnek látod.


Nincs ebben semmi rosszindulat, puszta logika.


Számomra az egyszerű nem bók, az meg, hogy a kérdezőt valaki nem tudja hercegnőnek elképzelni, szintén nem az.


Én a saját módom tudok hercegnő is lenni, komoly is lenni, hosszú és rövidruhás is. Aki nem tud így elképzelni, az vagy korlátolt, vagy a számára kialakult kép rólam nem fedi a valóságot.


Nekem is mondta már anya, hogy nekem nem illik a sárga, az nem én vagyok. Én viszont jobban tudom ki vagyok, mint ő. Szerinte a sárga túl vidám nekem, mert ő komolynak és méltóságteljesnek lát és sötét ruhákba öltöztetne. Egyértelmű volt, hogy rossz véleménnyel van rólam, mivel szépnek találja a sárga színt, magán és másokon és persze szereti magát. Akármilyen hízelgően próbálta megmondani bizony rossz vélemény volt mögötte.


Senki ne mondjon olyat, mi nem lehetsz, mert nem ők határozzák meg mi illik hozzád, te milyen vagy. Ők csak látnak valamilyennek.

2017. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan megvan az a hosszú ruha, az a hercegnős, díszesebb ruha is akár, ami igazán passzol hozzád. Az a lényeg, hogy jól érezd magad benne, tetszél magadnak, ne hagyd, hogy mások azt mondják ez nem te vagy.
2017. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem ez szimplán lesajnálás volt az ismerőseid részéről, hogy te nem nagyruhában voltál.

Az meg butaság, hogy "mesterkélt" egy hercegnős ruha. Persze, hogy az, senki nem olyanba jár a kisboltba, jóhogy nem természetes.

Mondom, szerintem azért mondták, mert nem akartak megbántani. Úgy gondolom, hogy neked is találtatok volna olyan "nagy/hercegnő" ruhát, ami passzolt volna hozzád. Nincs rá igényed, és egy sima polgári szertartásra nem is való. Ahogy nekem sincs igényem rá. De ne álltassuk magunkat, hogy az ugyse lett volna hozzád való, meg idétlen lenne, mert az nem igaz.

2017. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!