Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hosszú ujjú menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ujjú menyasszonyi ruha június közepén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eredetileg május elejét terveztük, szóban le is volt rendezve a dolog, hát nekiálltam ruhát próbálni egy szalonban. Azóta változott az időpont és helyszín, így lett június közepe.


Én viszont totálisan beleszerettem egy ujjas ruhába. Könyékig ér, nagyon vékony tüll felsőrésszel és helyenként csipkés, gyöngyös díszítéssel.


Elég fázós típus vagyok egyébként, de hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, hogy mennyire idétlen június közepén egy ilyen ruhát felvenni. Illetve azt sem, hogy mennyire fogok meggyulladni benne.


Egyáltalán június közepe még totál kiszámíthatatlan vagy tuti 25-30 fok lesz?!


Hálás lennék, ha tudnátok tanácsot adni ebben. :)


2017. júl. 20. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
és arra nem gondoltál, hogy a férjed fekete öltönyben lesz abban a melegben? :)
2017. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Fúú hát teljesen jogos, köszi a rávilágítást. :D

Őszintén szólva ez eszembe sem jutott. :D

2017. júl. 20. 19:22
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

:)


sok boldogságot :)

2017. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kiszámíthatatlan :D Most júniusban pl. egyik hétvégén 20 fok volt, a másikon 30.

Szerintem amúgy szépek az ilyen ruhák, legalábbis nekem tetszik ez a stílus. Esetleg olyan lehetőség nincs, hogy a ruháról le lehet szedni ezt a részt, vagy ez hülyeség? :D De egyébként szerintem ugyanolyan rizikó lenne pl. pántos vagy nélküli ruha, mert mi ha éppen hüvösebb lesz?

2017. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Olyat nem szeretnék, ami leszedhető. Legalábbis ha olyan lenne, akkor sem szedném le.

Mindig úgy képzeltem, hogy pánt nélkül ruhám lesz, aztán felpróbáltam egy olyat, meg felpróbáltam ezt, és annyival szebb és különlegesebb, hogy már el sem tudnék képzelni másmilyent. :)

2017. júl. 20. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, nekem pl. nem tetszenek a pánt nélküli ruhák :D így biztos sokkal szebb lesz :)
2017. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz benne, max árnyékba húzódsz, ha nagyon meleged van.


Én személy szerint megsülnék és leszedném fél perc alatt, de ha neked megfelel :)

2017. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok boldogságot! :)


Remélem, hűvös lesz júniusban, és nem fogsz megsülni.

(Na meg magam miatt is remélem, mert nem bírom elviselni ezt a dögmeleget, ami most is van. XD)


21/L

2017. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy annyit melegítene egy könyékig érő ruha.
2017. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából kiszámíthatatlan, milyen idő lesz. Egyik unokatesómnak augusztus elejei esküvője volt évekkel ezelőtt, az még nyár, főszezon, délelőtt jó idő volt, aztán délutánra leszakadt az ég, és onnantól végig esett. :-)
2017. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!