Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre készülök! Lenne pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre készülök! Lenne pár kérdésem hozzátok. Pl Hogy tanuljátok be a nyítótáncot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövő tavasz végére tervezzük az esküvőnket. Olyan kérdésem van,hogy ti fogadtatok fel esküvő tervezőt? A nyítótáncot magatok tanultátok vagy fogadtatok oktatót?A youtuben megtetszett egy tánc,amit nagyon szépnek találok. Az alapján is meglehet tanulni szerintetek? :D

Diszítést ti magatok szervezítek,csináljátok?

Esetleg leírnátok mikre figyeljek ?

Egy napot tartottátok a polgári esküvőt és a templomit,lagzit?

Köszi :)


28/L



2017. szept. 30. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

- nem volt esküvőszervezőnk, nem éreztük szükségét

- a nyitótáncot mi tanultuk meg, és igen, szerintem youtube-ról simán meg lehet tanulni, már ha nem vagytok extra-botlábúak, van némi ritmusérzéketek, stb. ;)

- a díszítést (+meghívókat, ültetőkártyákat, köszönőajándékokat, stb.) mi csináltuk

- így hirtelen nem tudom, mire érdemes külön odafigyelni, annyi jutott eszembe, hogy váltócipőt vigyél majd, ill. a cipőn semmiképp se spórolj, és előtte törd be; nekem a lagzi felénél már tiszta hólyagos volt a lábam... :/

- nekünk nem volt templomi, csak polgári és lagzi, de ha lett volna, egy napra tettük volna

2017. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esküvőszervezőnk nem volt. A nyitótánchoz a szalagavatós keringőt átalakítottuk, lerövidítettük. Csak polgári szertartás volt egy nagyon szèp házasságkötő teremben, azt már nem kellett díszíteni. Az étteremvezetőnek megvolt a saját dekorációs partnere, csak egyeztetni kellett, mit szeretnénk. Amire figyelj (a cipőn kívül): legyen vőfély. Vagy ceremóniamester vagy szertartásvezető, vagy a jóég tudja, hogy hívják manapság. Az csak az egyik feladata, hogy rigmusokat mond, meg jópofáskodik meg pajzán játékokat talál ki. Ami kevésbé látványos, de annál fontosabb, hogy egyben tartja a násznépet, összhangban tartja a vendéglátást, a zenét a násznép és az ifjú pár igényeit. Nem nektek kell azon idegeskedni, hogy mindenki kapott-e enni- inni, mindenki megtalálta-e a helyét, senki se maradjon le, ne tévedjen el két helyszín között, stb. A bakikat is könnyebb korrigálni, ha valaki nagyhangú humorosan közli, hogy gebasz van, és hogyan lesz megoldva. Nekem pl.elszakadt a menyasszonyi ruhám, így elmaradt a menyasszonytánc. Helyette 2 kör menyecske tánc volt. Akárhogy is lesz, élvezzétek a nagy napotokat. Ez a legfontosabb.
2017. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fogadtunk esküvőszervezőt.

Nyitótáncot oktatóval tanultuk, és nagyon élveztük, jó buli volt már a betanulás is.

Díszítést a rendezvényhelyszín (rendezvényszervezők is) vállalta, igaz, nem akartunk semmi extrát.

2017. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem fogadtunk esküvőszervezőt, a nyitótáncot oktatóval próbáltuk megtanulni több-kevesebb sikerrel. Díszítést dekoros csinálta, mivel sem kézügyességem, sem időm nem volt.

A vőfélyt/ceremóniamestert én is csak ajánlani tudom. A polgári esküvőt a templomi esküvőt és a lagzit megelőző napon tartottuk és nagyon örülünk, hogy így döntöttünk.

2017. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


-Egyszeri alkalommal találkoztunk egy esküvőszervezővel,ez kb 1 órás konzultáció volt. Nagyon sok hasznos tippet mondott, hogy mire figyeljünk, miket kérdezzünk meg feltétlen a szolgáltatóktól stb. Nagyjából 1,5 hónapot spórolt nekünk ezzel, nagyon felgyorsította a szervezést. Ő a tesómmal szokott együtt dolgozni, így szívességből, ingyen tartotta a konzultációt. Mi őszintén szólva baromságnak tartottuk előtte az esküvőszervező fogadását, de így utólag nagyon hasznos volt! Persze biztos attól is függ, hogy ki az illető :)

-A dekort mi fogjuk csinálni, de szinte alig kell majd valami mert az étterem sok mindent ad alapból, illetve dekorból mi nem akarunk nagyon extra dolgokat.

-Nem lesz betanult,koreográfiás táncunk, "lassúzni" fogunk egy számra amit mindketten szeretünk.

-A templomi és a lagzi egy napon lesznek. A polgári korábban, 2 tanúval egy hétköznapon.

-Szerintem arra figyelj, hogy milyen szerződést kötsz a helyszínnel: mi van benne, mennyiért, meddig.Van-e extra költség,pl. szervízdíj, dugódíj, éjfél után maradás díja stb.

2017. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


ESKÜVŐSZERVEZŐ: Volt egy pont, ahol úgy gondoltuk, hogy elakadtunk és kell a segítség, mert másik városban tartottuk az esküvőt, mint a lakhelyünk. Egyszer konzultáltunk egy lánnyal, de olyan ajánlatott mondott, hogy nem fogadtuk el. Nem bántuk meg.


TÁNC: Magántáncórára jártunk tánctanárhoz. Mindketten tudunk viszonylag jól táncolni, mégis szükségét éreztük néhány órának. Egy profi sokkal egyénre szabottabb koreográfiát tud kialakítani, lát kívülállóként, úgy, hogy nem elfogult. Mindenképp ajánlom, hacsak nem vagytok profi táncosok, leégetni magatokat szerintem nincs értelme.


DEKOR: Olyan volt a helyszínünk ami szép, de önmagában kevés így a kezdetektől tudtuk, hogy lesz dekoros. Szépen dolgozott, bár drága volt. Ezt sem bántam meg, nem lett volna időm se esküvő előtt se még aznap se ezzel foglalkozni. Akkor csináld magadnak, ha lesz 2-3 fős fix segítséged aznap és sok időd a nagy napig.


Tanács: Legyen ceremóniamesteretek! Nekünk rengeteg mindenben segített, sok mindenről levetette a terhet a vállunkról!

2017. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. esküvő tervező nem lesz

2. Nyitótánc olyan lesz, mint ahol sokhelyen láttam már, hogy nincs külön egy "műsor", hanem vacsora után elkezdünk táncolni egy lassabb számra, amire bekapcsolódhatnak a többiek. Egyikünk sem egy nagy táncos, meg nekem igazából nem is tetszenek az ilyen betanult táncok, mintha valami előadás lenne. Persze, ha profi táncosok a pár, akkor más.

3. Nem egy napon lesz. A polgárit csak aláírjuk valamelyik hétköznap két tanúval, k"közönség nélkül". A nászmise lesz nyilvános.

2017. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!