Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem akarok nyitótáncot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok nyitótáncot az esküvőmön. Voltál már olyan esküvőn ahol nem volt nyitótánc?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanon voltam. Ez az előre betanult koreográfiás nyitótáncosdi csak mostanában jött divatba.
2017. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is eddig olyanon voltam, ahol nem volt. A nyitótáncról nekem az amerikai esküvők jutnak eszembe, ahol a "műsor" a lényeg, hogy minél látványosabb legyen.
2017. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
#2 Eddig hány amerikai esküvőn voltál? :)
2017. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hány amcsi esküvőn volt, attól még juthatnak eszébe a nyitótáncról az amerikai esküvők. :) Amúgy tele velük a net, valószínűleg azért is asszociál arra. Egyébként én is.
2017. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Ok, nyugi van. Csak furcsa volt, hogy valaki sosem volt olyan esküvőn, amin volt nyitótánc, amerikai esküvőt meg csak videón látott, mégis, a nyitótáncról, amit sosem látott, pont egy olyan rendezvény jut az eszébe, amin sosem volt. :D
2017. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nyitótáncból is csak olyat láttam, ami nem koreografált volt, hanem egyszerűen vacsi után egy általuk választott számra felvonult a pár, léptek párat összebújva úgy, hogy csak ők voltak fent (nem konkrét táncparádén, hanem mint amikor bárhol buliban összebújsz te is egy lassú számra), aztán a vőfély bejelentette, a szám felénél, hogy lehet csatlakozni. Jöttek a koszorúslányok párral, gondolom nekik ki lett adva, utána meg már a vendégek is, mert nem volt ciki az üres színpad. Ennyi.

De olyan esküvőn is voltam, ahol egyáltalán nem volt még ennyi sem, az sem volt ciki.

2017. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
SziSzilvi95: Tele a net ilyen videokkal, hogy milyen menő koreográfiák vannak. Tv-ben volt ilyen esküvői műsor is, az amerikaiaknál jellemző ez. Nem kell ott lennem, hogy ez jusson erről eszembe. :) De örülök, hogy más válaszadónak is ez ugrott be, nem vagyok legalább egyedül ezzel.
2017. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Korábban nem azt hívták nyitótáncnak szerintem, amire most gondol mindenki. Nálunk a nyitótánc a vőlegény és a menyasszony első tánca volt (sima tánc, semmi koreográfia) utána pedig a szülőkkel táncoltunk. Ekkor már csatlakoztak a vendégek is.
2017. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete volt az esküvőnk. Nem készültünk nyitótánccal, de mikor láttuk, hogy a vacsora után páran táncra várnak egy rögtönzött lassúzással megnyitottuk a bulit. Utána mindenki csatlakozott :)

Csináljátok úgy,ahogy nektek jó! Semmi sem kötelező!

2017. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó, te nem akarsz. És a menyasszony? ;-) Mert ha ő akar, akkor nehéz lesz megúsznod. :)
2017. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!