Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvő előtt mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvő előtt mennyivel kertetek fel a tanúkat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél évvel előtte, amikor már megvolt a dátum. :)
2017. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem kb. 2 hónappal az esküvő előtt kértek fel tanúnak, de már korábban tudtam az esküvőről.
2017. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évvel előtte kértem fel a tanúmat (a barátnőm volt az, és azzal a lendülettel, ahogy elújságoltam neki, hogy megkérték a kezem, meg is kérdeztem, hogy lesz-e a tanúm). A férjem következő nyáron, kb 1 évvel az esküvő előtt kérdezte meg az unokaöccsét, mert akkor egyedül akkor tudtak találkozni az esküvő előtt. (külföldön él)
2017. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.akkor lassan nekem is aktuális lesz fél kérni :)
2017. okt. 12. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 3-4 hónappal előtte.
2017. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 brezko ***** válasza:
100%

kb. 10 perccel :D

Az történt, hogy a kreatív fotózás, s a lagzi helyszín dekorálásával elcsúsztak, s a korábban felkért 2 tanú nem ért oda az esküvő előtt 10 perccel.

Ennyi kell ahhoz, hogy az adataikat felvegyék.

Így hirtelen választottunk a násznépből.

Persze a szertartásra már ott voltak.

2017. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor meglett a helyszín és a dátum.
2017. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!