Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem értem őt! Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem őt! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A volt párom,akivel 2,5 évig voltunk együtt,másfél éve szakított velem,fura indokokkal,majd összejött a szakítás után kb. 4 hónapra egy másik nővel,és tegnap megtudtam hogy elvette feleségül...eléggé rosszul érintett a dolog,akármennyire is előrehaladt az idő. Elég ennyi idő egy ilyenfajta elköteleződéshez??Hisz a megismerésig szükséges ennyi idő (1,5-2 év),nem a házasságig.Ennyit értem számára? Láttam róluk véletlenül egy képet,és a volt párom már egyáltalán nem hasonlít arra,aki volt!Össze van esve, vékony, sokat kopaszodott,és úgy áll a csaj mellett,mint aki meg van fenyítve kb. Ő mindig is egy szikár, nagyon sportos/izmos,jó kiállásuk, kisugárzásában is feltünő ember volt!Nagyon meglepdőtem!A nő meg egy husika.Nem is értem az összetételt.Úgy álltak egymás mellett mint két jó ismerős,nem mint akik halál szerelmesek egymásba.

#Szakítás-házasság
2017. okt. 22. 13:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi ez lemaradt: vagyis nem fura indokokkal,csak nem volt őszinte hozzám, nem beszéltük meg normálisan. Ill. ő mindig ezt csinálta minden kapcsolatában,hogy felépítette őket,majd egyik pillanatról a másikra véget vetett nekik.Ezt ő maga is mondta. Én azóta már igyekeztem továbblépni,és elég sokszor voltam már jól az elmúlt időszakban,éreztem magam újra boldognak.Sokat erősödtem lelkileg.Szerencsére!!De pl. a szakítás óta eltelt időt én pokolian megszenvedtem,ő meg itt élte világát (látszólag).
2017. okt. 22. 13:28
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudsz mit tenni, és nem is kell tenned semmit.

A volt barátod döntött és nem melletted.Az, hogy miért, azt ő tudja.

Nem tudhatod mi áll az esküvő hátterében valójában.És közöd sincs hozzá már, mivel szakítottatok.Lépj tovább.

2017. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Tkp. mi közöd hozzá(juk)?
2017. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akadj le róla és keress egy társat.
2017. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Semmi közöd hozzájuk.
2017. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmi közöm sincsen,de mégis rosszul érintett a dolog.Szerintem ez érthető.
2017. okt. 22. 13:40
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi, tök érthető, hogy rosszul érintett. Kifogtál néhány olyan válaszolót, akinek nem volt része hasonlóban.

Sosem tudhatjuk, mi van a dolgok mögött, de nyugtasson a tudat, hogy ha kell, előbb utóbb kiderül. Addig is magadra koncentrálj!

2017. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy rosszul érint, de 1.5 év után már felesleges ezen rágódnod.Nem te voltál az "igazi" számára és ezt lehet ő is tudta..csak gyáva volt a szemedbe is megmondani.Vannak ilyen emberek.Ha annyi 20000-resem lenne, mint ahány ilyen embert ismerek, akkor már gazdag lennék.

Lehet ez a nő sem lesz élete végéig tartó kapcsolat, ez kiderül a későbbiekben, de a te helyzeteden ez sem fog változtatni.

Kérdező, éld az életed és a múltat felejtsd el.Ő a múltad része, de a jövődben nem hiszem, hogy benne lesz valaha is..és ne is legyen.Vége.

2017. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen,tudom...és nagyon igyekszem és igyekeztem is elmúlt időszakban hogy éljem a saját életem,mert rá többé már nem építhetek.Nagyon-nagyon szerettem őt!!Tiszta szívemből.De ezzel most az utolsó csepp szerelem/szeretet is elmúlni látszik a szívemben. :( Ennyi volt. :( vége

(csak nehogy akkor bukkanjon fel,mikor nekem már családom lesz.Kitelik tőle.. :/ De biztos nem így lesz..hagyjon csak élni.)

2017. okt. 22. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Párom az exével két évet volt együtt, én az enyémmel majdnem háromig.


Mi kicsivel több, mint egy éve, és gondolkozunk a házasságon.

Miért? Mert ahogyan én benne, úgy ő bennem is olyasvalakit lát, aki nélkül nem akar élni.

Pedig az előző kapcsolatainkhoz képest gyerek ideje vagyunk együtt, de összetartozunk.


A szüleim fél év után házasodtak össze, és 14 évig szinte hangos szó nem volt köztük, de szeretet megbecsülés mindig... csak közben a sors kicsit megkeverte a lapokat :'(

2017. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!