Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Az exem nem akar velem találkozni de nem csodalom 3x utasitottam vissza most meg en akarnak nagyon szeretem hogy vegyem ra hogy talizunk most 5nap utan ra irtam de vissza semm ir nekem de en mar annak orulok ha meg nezi segitsetek hagyni nem birom!!!
2017. aug. 27. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Háromszor megszívattad, most rajta a sor, különben egyoldalú lenne a kapcsolat. :-)
2017. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mit tegyek??!
2017. aug. 27. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Növessz agyat, istenem. Hogy maradtál eddig életben?
2017. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aki nem tud segìteni csak sértegetni az lapozon tovabb!!!!!
2017. aug. 27. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én már nem tudom nyomon követni a szerelmi életed, azt se tudom kit kivel csaltál meg, miért hagytad el, milyen szerelmi kötéseket rakattál rájuk a jósnőddel stb...

jó lenne ha összeszednéd magad végre és befejeznéd ezt a nevetséges brazil szappanoperához hasonló gyerekes viselkedést.

zárj le minden kapcsolatot, és indulj tiszta lappal, új párral.

2017. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Írj neki egy üzit,hogy: Oké,látom,megértettem ennyi volt,sok boldogságot neked!


Ne aggódj,ha akar még,fog jelentkezni! De ne írj többet!

2017. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Irj neki, hogy szeretnel ujra szexelni vele es kuldj egy meztelen kepet magadrol. Erre lehet reagal.


(Remelem tobb onbecsulese van a sracnak, minthogy 3 lekoptatas utan meg belemenjen, bar az ingyen szex lehet tetszeni fog neki.)

2017. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát...küldtem már neki meltartós videót hogy épp tusolni megyek erre kaptam vissza egyet hogy nem szégyelem magam 😕😢😂😂
2017. aug. 27. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:

#4, ezen senki nem tud segíteni, ha nekem küldenél bugyis képet, én is ugyanezt válaszolnám.

Esetleg valami értelmes módon leírhatnád neki, hogy miféle vénasszony trükk volt hogy háromszor is leráztad?

2017. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!