Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fátyol kiválasztásánál mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fátyol kiválasztásánál mi a "sorrend"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a ruha már megvan. Ruhához választunk fátylat, vagy a hajhoz?

Frizurát a fátyolhoz?

Az a gond, hogy a ruhám varratva lesz, így egy varrószalonban gondolom, nem fogok tudni fátylat is vásárolni.

Ti hogy választottatok, van valami "szabály"? Augusztusi esküvő lesz, ujjatlan, de vállpántos ruha, lesz alatta egy abroncs (nem az a bazi nagy, de lesz, hogy legyen tartása). Könyékig érő csipkekesztyűm lesz.

Köszönöm, ha ír valaki támpontot.



2018. jan. 19. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok menyasszony, de én ruhához választanám. Talán a varró tud hozzá varrni. Hogyne tudnál fátylat venni/varratni ugyanott? Ezt a részét nem értem.
2018. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy menyasszonyi ruha varrószalon. Varratni még talán tudnék, de ugye nem tudom, hogy milyen lenne a jó. Készen venni nem biztos, hogy egy varrószalonban tudok, az sem biztos, hogy mintákat tudnak mutatni.
2018. jan. 19. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el próbálni, találd ki, milyen tetszik. Aztán vagy megveszed készen, ha álomdarabra bukkansz, vagy ha nem, akkor már lesz támpont, hogy milyet szeretnél varratni.
2018. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-nak: Köszönöm. És ugye a ruha nem kell, hogy rajtam legyen, amikor próbálok? Tehát sima öltözékhez próbálhatom?

Az a baj, hogy még a hajammal sem tudom, mit kezdjek. Természetes göndör, lapockáig érő.

2018. jan. 20. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha fátyolt akarsz, akkor mindenképp valami feltűzött hajban érdemes gondolkodni.

Fodrászoknál van olyan esküvő előtt, hogy próbafrizurát készítenek. Érdemes egyszer rászánni magad, mivel még van időd, akár többet is kipróbálhatsz, hogy mi tetszik magadon.

Hozzáértő fodrásznak is tutira lesz javaslata, hogy arcodhoz, hajadhoz mi passzol és mi nem.


Meg persze nem mindegy, hogy milyen a fátyol, miképpen lehet beletűzni. :)

2018. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2018. jan. 22. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Megvan a ruha, utána választasz fátylat, kesztyű...ma már nem divat


A frizurád csak ezután jön, hiszen kiengedett hajba és feltűzött hajba is bele lehet tűzni a fátylat minden gond nélkül. ha mégis gondot okozna írj és küldök képet, leírást, hogyan kell csinálni

2018. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!