Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van egy lagzis problémám. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lagzis problémám. Úgy tervezzük a párommal, hogy az esküvőnk hónapjában már próbálkozunk Babával. Ti mit tanácsoltok? A többi lent!

Figyelt kérdés
Viszont, már az esküvőre meghívtunk pár barátot, akik egyből azzal kezdték, hogy jaaaj, majd iszunk egy felest. Meg ilyenek. Hogyan utasítsam el ha itatni kezdenének? Egy pohár pezsgőt biztos megfogok inni, és koccintani, de nyilván feleseket nem szeretnék lehúzni, meg én amúgy is az a gyorsan berúgok fajta vagyok. Mit mondjak, vagy hogy utasítsam vissza ha itatni szeretnének, úgy hogy nem mondom el, hogy valószínűleg már Babát várok. Nem szeretnék bunkó lenni, de szeretnék józan és jó házigazda lenni. Van valami ötleteket, hogy lehet szépen, stílusosan visszautasítani, ha kínálnának ezzel-azzal!

2018. jan. 23. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Jelezd, hogy nem iszol, mert az egészséged nem engedi, vagy bevettél valami nátha elleni antibiotikumot és amiatt nem ihatsz alkoholt.

Más trükk, amit láttam. A pincér a párnak a feles pohárban vizet vitt, így tudtak koccintani, és fejre sem álltak tőle. ;)

2018. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Juj de jó!! Köszönöm ezt a választ!!! Hatalmas segítség volt! :)
2018. jan. 23. 12:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt nálunk is. :)

Én megmondtam, hogy nem iszok, csúnya látvány a részeg menyasszony. Nem így akarom látni magam a képeken. :)

Reggel még negatív volt a teszt, úgyhogy egy pohár pezsgő, egy kis bor belefért.

Valószínűleg a nászéjszakán sikerült teherbeesni. :) Két hét múlva lett pozitív.

2018. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez is jó válasz! Direkten megmondtad ez is tetszik! :)
2018. jan. 23. 12:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En alapbol nem iszom alkoholt soha, es ezt mindig jelzem egyszeruen annyival, hogy "koszonom, en nem iszom". Ha valaki firtatja, annak megmondom, hogy en nem iszom alkoholt es pont. Nem szoktam erteni, hogy ez miert ilyen kiugro, meglepo dolog amugy. Egyebkent a Torleynek van alkoholmentes pezsgoje is, ugyanugy nez ki mint a rendes. Ha nem szeretned "felvallalni", akkor iszogathatsz abbol esetleg.
2018. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen alkoholmentes pezsin is gondolkodtam! Jó meglátás! Köszönöm a válaszodat!
2018. jan. 23. 12:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőn elég gáz, ha a menyasszony húzza le a feleseket, aztán rókázik valamelyik sarokban. A részeg menyasszony is gáz. :D


Itt vannak a kifogások, amiket én szoktam ilyenkor mondani:

1. Antibiotikumot szedek

2. Bevettem egy cataflamot a fejfájásra

3. Nem jó a gyomrom, nem akarok hányni.

2018. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon jó ez is!
2018. jan. 23. 18:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszokkal teljesen egyetértek, azonban friss feleségént megjegyezném, hogy csak a babaprojekt miatt nem kell nem innod, ha amúgy szívesen fogyasztanál alkoholt!


A fogantatásra egyáltalán nincs hatással (gondolom, amúgy sem rúgnál be) és ennyire azért a gyerek projektre sem kell rágörcsölni! Bőven elég, ha a menzesz elmaradása előtt 1 héttel nem iszol, de különleges alkalmakkor akkor is belefér.

2018. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de ha ekkora problémát okoz ez az egész,akkor miért nem tudtok még egy hónapot várni?...
2018. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!