Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek beleszólt a vőlegényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek beleszólt a vőlegényt a menyasszonyi ruha választásba?

Figyelt kérdés
3 hónap múlva lesz az esküvőnk, mivel úgyis együtt élünk,látta a menyasszonyi ruhát.Mindenkiképp az ő akaratát akarja rám erőltetni,ráadásul úgy,hogyha nem az lesz,amit ő akar,mehetek kosztümben.Szép az a ruha is ami neki tetszik,de nekem más az álomruhám.Nem gondolnám hogy a vőlegény dolga eldönteni milyen legyen a menyasszonyi ruha.Vélemények?
2018. jan. 25. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem szólt bele
2018. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegye fel ő azt a ruhát.

Ez annyira gyerekes, kiakadnék, ha a párom ezt csinálná. Miért ilyen fontos neki?

2018. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nagyjából tudtam mi tetszene neki, és mi az, ami egyáltalán nem. De én választottam és tetszett neki.

Amúgy gratula.... szép házasság lesz

2018. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Jó kezdet! Sok boldogságot a házassághoz (bár kétlem a hosszú távot).
2018. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó kettö,hát ja.Ha ehhez így áll hozzá,nem tudom mi lesz nagyobb kérdésekben..........Köszi mindenkinek.
2018. jan. 25. 17:30
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Most ő veszi fel, vagy te? Nem akarlak bántani, de még nem is hallottam ilyet, hogy a férfi bele szólna ebbe, babonás körökben nem is láthatná, nem? :D
2018. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy a többi kérdésben is ilyen?
2018. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nehéz kívülállóként megítélni hogy más kérdésekben milyen,mert szerelmes vagyok. :D

Az biztos,hogy ő mindig azt hiszi,hogy igaza van mindenben.Keményfejű és uralkodó típus.Nem egy mintaférj, ugye?

2018. jan. 25. 18:03
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8-ra: Hát nem egy mintaférj típus, ahogy írod.

Általában a férfiak rá szoktak hagyni a nőkre dolgokat (én így látom a saját házasságomban is, a nevelt lányoméban is, anyukámék házasságában is így láttam. Most a saját lányom menyasszony, és ott is úgy látom, hogy a pasi enged. De legalábbis ilyen kérdésekbe nem szól bele egyáltalán, mint a menyasszonyi ruha.

Amúgy mi az, hogy akkor mehetsz kosztümben? Úgyis Te veszed ki a kölcsönzőből (vagy varratod meg). Jobb esetben a szertartás előtt fog látni benne először. Akkor hátat fordít?

Nehogy már ezért kosztümöt vegyél!!!!

2018. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ráadásul úgy,hogyha nem az lesz,amit ő akar,mehetek kosztümben - én itt megmondtam volna neki, hogy akkor felejtsük el egymást.


Ha már ebben irányítani akar, akkor ne várj sok jót, főleg ne, mikor kiszolgáltatva ücsörögsz otthon a gyereketekkel.


Amúgy milyen a ruha?

2018. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!