Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A meghívóba bele szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meghívóba bele szeretnénk írni, hogy a menyecsketáncra nem pénzt hanem sorsjegyet adjanak, de nem tudom hogy fogalmazhatnám meg szépen?

Figyelt kérdés

Ez szöveg lesz rajt.


Kedves Családunk és Barátaink! Szeretettel meghívunk, hogy velünk örüljetek, mikor 2018. Május 12-én 15 órakor az ..... Polgármesteri Hivatal házasságkötő termében végleg összekötjük életünket. Közös Életünk első óráit töltsétek velünk a ..... ...ban egy vacsorával egybekötött mulatozáson.


2018. febr. 6. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor ilyen esküvőn voltam, ott az volt, hogy a "belépő" volt a sorsjegy a lagzira. Aztán mikor odaértünk a lagzi helyszínére, a vőfély felkonferálta, hogy az itt lévő asztalon elhelyezett dobozba helyezzék az ajándékba hozott sorsjegyeket - nyilván ő viccesebben mondta, neki ez a dolga. :)


Egyébként én nem a meghívóba írnám bele a dolgot, hanem a meghívóhoz csatolt "menetrendbe", ahol leírjátok, hogy mikor hol lesz a program. Oda simán mehet viccesebben becsillagozva a tánc részhez, hogy nem szeretnétek, ha vagyonokat költene rátok a család, a borítékba választásuk szerinti sorsjegyet rejtsenek. :)

2018. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jártok a pénzzel...
2018. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, ha egyik sorsjegy se nyer, amire jó esély van. No az mekkora szívás. Szerintem is maradjatok a pénznél.
2018. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tronpro válasza:
100%
A sorjeggyel csak a szerencsejáték zrt nyer!
2018. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jártok, ha nem kértek sorsjegyet, sok olyan sztorit hallottam, hogy egy forint se lett belőle.

Nekünk az egyik vendég volt, aki pénz helyett egy rakás sorsjegyet hozott. Másnap csomó ideig kapartunk, de egy fillért se nyertünk :D

2018. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi kaptunk ajándékba sorsjegyet, barátoktól és a családtól is. Másnap "jó" program volt, ahogy figyelték 10 percig, amíg vakargatjuk azt a 15-20 db sorsjegyet (darabja 500-1000 ft), és kerek 3000 ft nyeremény volt belőle.


Ők ráköltenek alsó hangon 3-5000 forintot fejenként és ti jó eséllyel semmit sem kaptok belőle. Haszontalan és drága hangulatfokozó program szerintem.

2018. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!