Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt valaki akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németi Alexandra kérdése:

Van itt valaki akinek a párja küldoldön dolgozik és hazajön a házzaságukra?

Figyelt kérdés
Párom külföldön dolgozik, es nem sokara ki fogunk költözni eggyutt külfoldre de előtte ossze szeretnénk házasodni. Viszont nincs már időnk arra hogy haza jojjon, és kérjünk időpontot es majd utana osszhazasodjunk, mivel a parom 3-4havonta engedik haza.. nos ti hallottatok olyanrol hogy írnunk kell egy kérvényt és abba leírni hogy miert nem tudjuk kivárni azt a hónapot,(gondolok itt koltozesre meg hogy 3-4havonta jar haza csak, és van egy kisfiunk is már, ezert is fontos a házasság és amugy is már rég meg szerettük volna ezt tenni:) ). Én úgy tudom hogy van ilyen anyósom kerdezett utána a hivatalba. Valakinek esetleg van tapasztalata?? Hogy esetleg ha fizetunk erte akkor ossze adnak tegyuk fel egy het alatt? Vagy meg hamarabb?? Valaszokat koszonom:) negatív commenteket nem kerek.. :)

2018. febr. 8. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő van külföldön, miért te nem tudsz magyarul? :)
2018. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok odakint egybekelni?
2018. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen hivatalos eljárásokhoz biztosítani kell tolmácsot. Amúgy ha ez az akadály...
2018. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt is hallottam, hogy az esküvő bejelentkezéséhez is mindkettőtöknek jelen kell lennie. Tehát nincs olyan, hogy én bemegyek az önkormányzatba és bejelentem, hogy össze akarok házasodni X.Y-nal. Szóba nem állnak velem, ha ő nincs jelen. Az, hogy a kötelező időt pénzzel meglehet e váltani? -nem tudom.
2018. febr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérvényről még nem hallottam, de több ismerős csinálta azt, hogy hétköznap tartotta az esküvőjét, olcsóbb és időpont is gyorsan van. Önkormányzatfüggő.
2018. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt a helyi anyakönyvi hivatalban kell megkérdezned. Ott tudják a legpontosabb infót mondani. Az biztos, hogy a házassági szándék "hivatalos" bejelentéséhez mindketten egyszerre jelen kell legyetek. Akkor vesznek fel egy jegyzőkönyvet. Enélkül nincs házasságkötés. Papírokkal készüljetek erre. (Születési anyakönyvi kivonat, személyi biztos kell) Én a helyedbe betelefonálnék az anyakönyvi hivatalba.
2018. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van rá lehetőség, hogy elengedjék a várakozási időt, nyomós indokkal. Általában ilyen szokott lenni, ha valaki a halálos ágyán akar házasodni.

A tiétek szerintem nem nyomós indok, de ki tudja, ha jó fej ügyintézőt fogtok ki, még akár lehet is.


Viszont vedd bele, hogy lakhelytől függően (falun nyilván nem gond) simán lehet, hogy szabad időpont sincs egy héten, egy hónapon belül...


De miért nem lehet 3-4 hónap múlva időpontot kérni, míg legközelebb hazajön a kedves...? Azért ez nem olyan hosszú idő.

2018. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Együtt élés előtt BIZTOSAN nem házasodnék össze senkivel, pláne nem egy távkapcsolatban, ahol nem is ismeritek egymást...
2018. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy gyerek is van... hátjó.


Bementek és 30 nap.

2018. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!