Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ehhez a ruhához milyen fátyol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez a ruhához milyen fátyol illene? Hosszúságra, kb. meddig érjen?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 08:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Teszek be linket:


[link]


Annyi van, hogy nyári esküvő lesz, és egy könyékig érő csipke kesztyű lesz rajtam még.

Köszönöm,ha ír valaki.

A fátyol hossza érdekelne, úgy hozzávetőlegesen.

2018. febr. 15. 08:43
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Centit nem tudok mondani, de szerintem egy hátközépig érő fátyol lenne szép


A kesztyű muszáj? :)

2018. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Én valami ilyesmi fátylat tudnék ehhez a ruhához elképzelni, esetleg csipke mintákkal: [link]


A kesztyűt én sem értem :/ Manapság már nem divatos, ehhez a ruhához meg szerintem nem is illene. A ruha nagyon szép részletes, a könyékig érő kesztyűvel már nagyon "beöltözöttnek" tűnnél... Legalább is szerintem :)

2018. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2-es:

Köszi:)

Kesztyű, nem az, hogy muszáj, de szerintem olyan elegáns lenne. Olyan ujjatlan kesztyű lenne, vagy hogy mondjam...

2018. febr. 15. 08:56
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as: Köszönöm Neked is:)

Még átgondolom a kesztyűt. (Nekem úgy tetszik régi filmekben is, olyan elegáns, ezért gondoltam.)

2018. febr. 15. 08:57
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Jaj, aha értem, h milyen, viszont akkor meg nekem úgy tűnne a ruha, mintha hosszú ujjúnak készült volna, de félúton elfogyott az anyag :)) Aztán lehet, h csak nekem túl színes a fantáziám. Látni kellene úgy azzal a kesztyűvel, mert aztán lehet igazad is van, tök szépen mutat. Lényeg, h te érezd jól benne! :))

A fátylat legalább megtaláltuk :)) Talán még a csipke sem kellene a fátyolba amit linkeltem, mivel jobban megnéztem a képet és így egyszerűen, ahogyan a képen van tökéletesen passzolna :)) Ha túl egyszerűnek gondolod, akkor a hajadba valami ezüst színű hajdíszt tetess bele és feldobja a fátylat is, ha szerinted uncsi :)

2018. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lényeg, h te érezd jól magad benne és neked tetsszen! :) *
2018. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6-os:

Igen, én is pont arra gondoltam, hogy abból az anyagból úgy jó is a fátyol, ahogy a képen van, szerintem se kell rá csipke. Nekem tetszik az ilyen minden dísztől mentes anyagból a fátyol.

Természetes göndör hosszú hajam van, sötétbarna, még nem tudom, hogy lesz a frizu, de a fátylat elmentettem magamnak:)

2018. febr. 15. 09:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is legjobban a minimális díszek, giccsek tetszenek :D Én is sokat gondolkodom rajta, h ha majd nekem lesz az esküvőm, akkor pl. a hajam is csak max be lenne göndörítve (mert sajnos nekem nem göndörödik egyformán, vagy h is mondjam :D), semmi beállított konty, fonat stb. nem szeretnék :D Igyekezném én is a természetes hatást elérni, a sminkben is! :)
2018. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Közben agyalok, tervezgetek, valami ilyesmi kesztyű is jó lenne.

Csak hogy a kéz ne legyen "csupasz".


[link]

2018. febr. 15. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!