Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőtök szervezése alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőtök szervezése alatt a ti rokonaitok/ismerőseitek is "kimutatták a foguk fehérjét"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy most egy egészen más oldalukat mutatják, mint eddig. Beleszólnak dolgokba, kritizálnak; "pénzkidobás", "jól meggondoltad" és ehhez hasonló véleményeket kapunk. A fájó ebben az, hogy nagyon rosszul esik tőlük.


Másnak is volt ilyen? Mit lehet tenni ez ellen?


2018. febr. 16. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Rokonként lehet, úgy érezte az ifjú pár. Az ország túlsó felében volt a flancos esküvő, mindenki úgy jutott el, ahogy akart. Mondtuk, talán egy kisbusz jó lenne, aki elviszi azt a 10-15 vendéget..Á, nem.

Luxus szállás, amit a vendég fizet..

Nem volt olcsóbb szállás, mert egy lovastanyán volt. Esküvőn ki akar lovagolni? Kritikát nem árt figyelembe venni néha. Ők nem vették, sokan nem is mentünk el.

2018. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez durva amit írtál, de a mi esetünkben nem erről lenne szó.
2018. febr. 16. 16:41
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

1. 1000m-re élünk

2. noha az esküvő Magyarországon volt, SEMMIT nem kötöttem az orrukra

3. ruhát nézni mentünk el unokahúgaimmal és nagynénémmel, meg apával de ennyi volt, amiről tudtak


4. egy részéről még én sem tudtam, mert mire odaértem, hogy helyfoglalás, stb, a vőlegényem már leszervezett mindent (előtte sokat beszéltünk róla, tudta, milyent szeretnék, hozzáadta az ő részét is, és megszervezett egy csoó mindent) :D

2018. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még szervezzük, de nagyon gyorsan rövidre szoktuk zárni a vitát azzal a kérdéssel, hogy most ez kinek is lesz az esküvője, és ugye még mindig mi fizetünk mindent. Innentől le szoktak állni.
2018. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem mutatták ki a foguk fehérjét, mert nem hagytuk.

Akkor tudnak beleszólni, ha az ő pénzüket költöd!

Mi mindent megszerveztünk magunk, kis, meghitt esküvő volt, nem kértünk pénzt rá egyik oldalról sem, csak annyit költöttünk, amit mi bele tudtunk tenni.

2018. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mi is saját pénzből álljuk.

A mi ismerőseinktől azt hallgatjuk, hogy minek adunk ki erre meg arra annyi pénzt, amikor ismerős megcsinálná (hozzáteszem nem abban a szakmában van, amilyen szolgáltatást felajánlott)

2018. febr. 16. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak annyit kéne mondani, hogy mi máshogy szeretnénk. Vagy azt hogy a ti esküvőtökön akkor ő csinálja.

Erről csak észbe kapnak.

2018. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Én csak azt hiányolom (a mienk augusztusban lesz), hogy a családban senki nem mondta (szüleimen kívül), hogy ha bármiben tudnak, akkor segítenek.

Értitek, nem forintálisan gondolom (mindent mi fizetünk, vőlegényem főleg, én egyetemre járok még nappalira).

De pl. szingli nagytesóm van, jól tudna esni, ha felajánlaná, hogy vezeti az esküvői autót. Vagy a nagy nap reggelén elhozza a virágokat (itt lakik egy köpésre).

Vagy, seggecskémet reggel elviszi a fodrászhoz, sminkeshez.

Szóval, nekem inkább ilyen dolgok fájnak, hogy Normáliséknál ilyenkor segítséget szoktak felajánlani (tevőlegesen). Ami neki nem kerül semmibe, nekem és anyámnak pedig baromira nem mindegy, hogy a fodrásznál azon kell idegeskedni, hogy "de még a virágok". Idős apám van, ő persze erején felül is elmegy pl. a virágért, de....szóval értitek:(

2018. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk en csaladom meg meg is volt sertodve amikor megkerdeztem eskuvo elott letudnanak e ok is hamarabb jonni segiteni, hogy minek hat meg van szervezve minden mar.... baromi rosszul esett, elkepzelni se tudjak mennyire.


Anyos eron felul segit, de nem engedjuk beleszolni. Elmondja velemenyet, ha valami olyan akkor kinyilvanyitja a nem tetszeset, de nem sertodik meg ha vegul ugy szervezzuk ahogy mi akarjuk.

2018. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi probléma nem volt.

Senki nem szól bele semmibe, ráadásul még segítettek is, amiben csak tudtak!

Szeretem a családomat :)

2018. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!