Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívót milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívót milyen formátumban kell a nyomdába vinni?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy ha én otthon, magamnak szeretném megszerkeszteni az esküvői meghívókat, de nyomdában szeretném kinyomatni őket, akkor milyen formátumban, milyen méretben kell bevinni? Készített már valaki így meghívót? Várom a válaszokat. Köszönöm előre is.

2018. febr. 20. 19:32
 1/4 kicsiTamara ***** válasza:
53%
Manapság már mindenki PDF-ben adja le a nyomdai anyagokat, de érteni kell hozzá, hogy megfelelőek legyenek a beállítások.
2018. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyomdát kérdezd meg.
2018. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
300 dpi, cmyk és legalább 3mm kifutó.
2018. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen kapcsolatban vagyok nyomdákkal, mindenféle terméket rendelek.


Úgy szoktam, hogy elkészítem a látványt egy számomra bevált programban (pl. Paint 3d, esetleg sima Paint vagy bármi más...), majd ezt jpeg (kép) formátumban átküldöm nekik, hogy azt szeretném viszont látni.


Nem sokkal később pedig kapom a látványképet pdf formátumban és csak rá kell bólintanom, vagy észrevételeznem.


Nézz ki néhány nyomdát és kérdezd meg őket, ők hogyan kérik az anyagot.

2018. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!