Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Természetes göndör, kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes göndör, kb. lapockáig érő hajhoz milyen frizura állna jól, menyasszonynak?

Figyelt kérdés

Színe amúgy sötétbarna.

Az is a baj, hogy még a fátylat sem tudom, milyen lesz, mert valahol a frizurától teszem (tenném) függővé, de valahol meg a frizurát a fátyoltól tenném függővé, nem könnyű.

Hajamról még annyit kell tudni, hogy vékony szálú de sok, és totál göndör, a növő kishajak is göndörek.

Körkefével szárítva "kihúzatni" nem szeretném.

Tudtok esetleg ötleteket adni, képeket linkelni? (Nyári esküvő lesz.)

Köszönöm.



2018. márc. 1. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Irigylem a problémáidat.
2018. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tényleg probléma, mert semmi ötletem. De még fodrászom se:((

Mivel ezt a hajat félévente egyszer átvágatom (mármint a végét) a zöldfodrászatban, oszt ennyi.

Most keresek fodrászt, de úgy nem mehetek oda, hogy ultraviola gőzöm nincs, mit szeretnék. Egyáltalán kiengedve, félig feltűzve...

2018. márc. 1. 16:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet, estére többen lesznek itt, és segítenek pár ötlettel:)
2018. márc. 1. 16:38
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es, amúgy ha iróniának szántad, ez egy esküvői fórum, tudod...
2018. márc. 1. 16:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyári esküvő? Kint lesz a természetben? Mert akkor nem kell túlkomplikálni a dolgot és a göndör hajad van hagyhatod kiengedve, egyes tincseket az arcod mellől laza kontyba rendezve egy finom virággal, vagy nem tudom. Nem stresszelni akarlak, de nem csak a haj kell a fányolhoz passzoljon, hanem a ruhához és a sminkhez is, plusz ezek így egyben egymással :D
2018. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kontyot csináltatnék. Csak a praktikussága miatt, mert nekem is hasonló hosszúságú hajam van és nyáron majd' meggyulladok, ha nincs feltűzve. Az már az ízléseden, preferenciádon múlik, hogy "lazán feltűzött" vagy szorosabb kontytot csináltatsz, nekem mindkettő volt már a göndör hajammal, és tök jól nézett ki. Zselével a kis szálló hajakat is szépen le lehet simítani, ha zavarnak.
2018. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezer köszönet Nektek!

Köszönöm a tanácsokat:)

(Amúgy házasságkötő teremben lesz, és utána étteremben, szóval végig zárt helyen.)


A linkelt képeket is köszönöm.

Basszus, itt lényegében mintha én lennék (de eskü, hogy még arcra is nagyon ilyen az arcállásom is, beleszerettem ebbe a frizuba!) A 15-ös!

[link]

2018. márc. 1. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!