Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondoltok a göndör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok a göndör hajú férfiakról?

Figyelt kérdés

Például Gaál Viktor pszichológus, Linczényi Márkó énekes vagy régebben ilyen volt Márk is(szintén énekes - "Ments meg szerelem, vagy belehalok...").


Tetszenek nektek?



2017. jún. 27. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt göndör hajú barátom, iszonyat jól nézett ki vele :D
2017. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tetszik nagyon a göndör haj, de csak akkor, ha illik a srác személyiségéhez :) És ha barna, vagy sötét színű. Rögtön az jön be, hogy heves, érzelmes férfi lehet, sok játékossággal.
2017. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hmm, nekem nem annyira mérvadó, de ha választanom kéne, hogy inkább sima, vagy göndör haja legyen a pasinak, akkor simára voksolnék. :)
2017. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetszik, csak ne legyen hosszú, ápolatlan. :-)
2017. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2017. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez függ az adott személytől is, Márkónak pl eszméletlenül jól állt, szóval nincs vele baj :)
2017. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádom, de az is számít, hogy milyen arc társul hozzá.
2017. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, az egyenes vagy hullámos hajat szeretem. Még soha nem tetszett meg göndör hajú férfi, bár az is igaz, hogy nem ismerek sokat. Biztos van, akinek jól áll.
2017. jún. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!